Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kehes lovat el lehet adni? Ha...

Kehes lovat el lehet adni? Ha igen csak tarslonak?

Figyelt kérdés
2018. máj. 23. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Ha alkalmas tenyésztés, tehát van származása esetleg minősítése , akkor úgy lehet értéke, amúgy nyomott áron társlónak mehet. Viszont nagyon meg kell nézni kinek adja el az ember, mert a kupecnek tökmindegy 2 héten belül túlad rajta, hogy semmi baja, aztán ki tudja, hogy húzzák vonják szerencsétlen állatot.
2018. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
46%
El lehet szerintem de ha be van lovagolva enyhe munkába is lehet fogni de a vágtát nem ajánlom max télen a pollenek miatt. Attól függ mennyire jó az állapota.
2018. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehezen. Én már több ilyen esetet lattam amikor már ingyen odaadják,cserébe csak annyi a kitétel h leinformálható helyre.
2018. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ki van herelve, pedig jo lenne tenyeszlonak. Koszonom a válaszokat! Ha eladom akkor csak jo helyre fogom
2018. máj. 23. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, ha ajándékba tudod adni tényleg leinformálható helyre! Én adtam így oda tök egészséges lovat, az is leinformálható volt, meg is bíztam az új gazdában, mégis eladták a lovat, pedig nem is volt kehes csak picit idős. Így bízz meg emberekben!
2018. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!