Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovat szeretnék de em tudom,...

Lovat szeretnék de em tudom, hogy alkalmas vagyok-e rá? (Több lent)

Figyelt kérdés
Már 5 éve lovaglok. Minden járómodban tudok mennni, terepen is. Szoktam ugratni (már ugrattam olyan 100cm is). Nagyon szeretnék egy lovat. Én szoktam föl-le nyergelni leápolni. Mindig olyan lovakonszoktam menni amin más nem mehet mert bolond. Tudom, hogy sok felelőség. Nálunk a bértartás 30ezer. Ebben csak a kovács és az állatorvos nincs benne. Régen úgy volt, hogy jön pestről egy ember, hogy tudjunk versenyezn (velem egyutt 3 ember). Terepen állt. Egy Arabon szoktam menni. Szerintetek nekem lehet lovam vagy inkább várjak még vele? Ha már "fel vagyok rá készülve" milyen fajta? (Azt tudom, hogy kanca vagy herélt) Még kn. menyibe jönne ki egy hónapra?

2018. máj. 28. 11:11
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mind1. Kaptam egy Arab telivért.
2018. máj. 29. 13:13
 12/21 Sssaszem ***** válasza:
Gratulálok! És el is tudod látni?
2018. máj. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy ugyis kanmu
2018. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Sssaszem ***** válasza:
0%
Mért nem jobb, ha saját lova van? Oktatóknak mért van lovuk?
2018. máj. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Na most buktattad le magad, hogy kamu a kérdésed. Felteszed a kérdést, aztán 2 nap múlva már lovad van, ráadásul arab telivér, ami nem kezdőknek való ló. Egy lóvásárlás előkészítése több idő...

Gondolom nem tetszettek a válaszok és dacból bekamuztál valamit, szerintem a kérdésed és a reakcióid alapján nem lesz több 12 évesnél.

2018. máj. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatók értenek hozzá idióta
2018. máj. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elősször csak hosszútávra egy lovat bérelni, és az már majdnem olyan mintha a sajátod lenne. Utánna már te éreznéd hogy fel vagy e rá készülve vagy sem
2018. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy biztos abban h megérettél rá akkor biztos nem.
2018. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ha van edződ vele együtt közösen legyen egy félbértartott lovad! Én is félbértartással kezdtem de mostmár itt sétál a lovam a kertben! :)


Szóval szerintem a félbértartás a befutó nálad! :)

2018. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kovezzetek meg, de ha van ra penze es van mellette edzo, miert ne vehetne lovat? Ki nem szarja le, h mennyi tudasa van? Bertartasban lenne a lo, nem neki kell ellatni, hanem a lovasznak. Tudjatok, mint a legtobb lovardaban. Lovas korokben ugyis a penz szamit. :D
2018. jún. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!