Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen gerincvédőt ajánlotok?

Milyen gerincvédőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék egy új gerincvédőt, mert a mostani kicsit korlátoz a mozgásban. Néztem Fouganzás “Rugalmas Gerincvédő”t ami tetszik és ismerőseim is használják, a kérdésem ehhez is kapcsolódna, hogy akinek ilyene van neki mennyire vállt be és mennyire védte esetleg egy nagyobb esésnél? És várnék más ötleteket is, de lehetőleg ne olyan nagyon drágákat. (Igen tudom, fő a biztonság de a mostani olcsóbb volt mint ez és teljesen jól véd, úgyhogy szerintem nem biztos, hogy sokkal jobb egy magasabb árkategóriás)


2018. jún. 30. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelenleg én is fouganzásat használok, ami az egész testemet védi. Voltak már vele kisebb-nagyobb eséseim és nem lett semmi bajom. Előtte is fouganzás volt, olyan ami csak a hátat védi, abba volt éltem első és egyben legdurvább esése is, és a gerincvédőnek köszönbetően csak pár hajszálrepedés lett a gerincemen
2018. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Leírod légyszi, hogy pontosan melyik falytát?
2018. júl. 4. 17:32
 3/3 anonim válasza:
pontos J a fajta xD
2019. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!