Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Két ló? Ki van így vele?

Két ló? Ki van így vele?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a mostani lovam már elég idős, és így nem tudunk annyit edzeni, versenyre meg főleg nem tudunk menni. Szüleim mondták, hogy gomdolkozzal el azom, h mi lenne, ha lenne még egy lovam. Megkérdeztem az oktatómat, szerinte is érdemes lenne egy új paci. Természetesen a mostani lovam is megtartanám mert nem adnám semmiért, csak vele kevesebbet edzenék, és már “lenyugdíjjaznánk”. De ugyan úgy foglalkoznék vele. Valaki van így, hogy két lova van, és az egyik már “nyugdíjas”? Milyen két lóval?
2018. júl. 12. 21:44
 1/4 anonim válasza:
Nekem nincs de unoktesómnak igen, és többet kell foglalkozni egy öregebb és egy fiatalabb lóval, de ha jól kijönnek egymással akkor semmi gond csak ugyanannyit kell törődni mindkettővel mert ők is “megsértődhetnek„ és “féltékenyek„ lehetnek.
2018. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A mostani lovam igazábol minden lóval kijön, ugyh azzal sztem nem lesz gond. Időm is vam viszonylag sok. Főleg, h az idősebb pacival ugye annyit nem tudunk edzeni. Köszönöm a választ
2018. júl. 12. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Annyi h a szüleidnek ezentúl többet kell lopni.
2018. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van elég időd, és energiád akkor miért ne? Nekem pl 4 van.
2018. júl. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!