Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van olyan lovarda ahol a...

Van olyan lovarda ahol a bértartót nem csak lehúzzák?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a ló jóllétére elsősorban. Fizetsz érte h jó legyen a lónak,ezzel szemben van ahol víz nincs a lónak adva,porosan elé van rakva a takarmány,saját szarjában áll 2-3 napig a bokszban és ez csak egy pár dolog. Megjártam már az 50 ezres helytől a 90 ezresig,voltam mindenhol és egyiksem tisztességes csak addig jó a lónak még ott vagy abban az 1-2 órában. Van még normális lovardatulaj aki csinálni is akar valamit a pénzéért?
2018. júl. 26. 14:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%

Én nagyon kezdem azt hinni, hogy ilyen hely nem létezik:(

Nekem ridegbe volt a lovam, 50k volt havonta, de konkrétan a semmiért fizettem. Napi 2x kiba...ták a ménest egy szikkadt legelőre és ennyiben ki is merült a dolog. Egyszer előfordult, hogy két hétig betegség miatt nem tudtam kimenni a lóhoz és megkértem őket, hogy (természetesen pluszpénz ellenében...) legalább napi egyszer adjanak neki enni, amit hiába ígértek meg, nyilván nem tették meg. Ennyit erről.

Ha még egyszer valaha lovat tartanék, csak akkor tenném, ha otthon meglennének a megfelelő körülmények, kb. már senkiben sem lehet megbízni.

2018. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy leírtam, ökör. :) Egyébkent a bajai Remény lovasiskoláról van szó.
2018. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Pedig igenis annyit fizetek. Álmodozz csak te, ha már nem érdemled meg. :D
2018. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Mit bizonyítasz azzal h leírsz ide valamit te idióta barom? Ezelőtt 10 évvel volt kb ennyi a tartás te ostoba,de akkor is már 40 minimum. 30 ezerért egy betonplaccon nem tart neked senki lovat. Csak a kaja 10-20 ezer egy lóra minimum és akkor a fennmaradó 10 ezerert dolgoznak amiből fizetik a lovászt és egyéb mást :D tudom h ide a 12 évesek meg a primitívek járnak többnyire te eddig te viszed a prímet.
2018. júl. 28. 08:39
 15/20 A kérdező kommentje:
Megnéztem az oldalukat. Ránézésre senkin nincs rendes lovasruha,kb putrinak látszik de egy ilyen igénytelen helyen is elkérnek 40-45ezret minimum ,tehát még ígyis sokat hazudsz .
2018. júl. 28. 08:43
 16/20 anonim ***** válasza:
21:08-as vagyok, mi a fenéért kell lepontozni???:D csak leírtam a tapasztalatomat, emberek.
2018. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Wow, rendesen megy itt a lepontozás.

Otthon vannak a lovaim, soha nem voltak bértartásban úgyhogy megúsztam az ilyen borzalmakat amiket ti átéltek. Eddig nem is tudtam hogy mi a jelenlegi helyzet, szégyenszemre azt gondoltam hogy 40 ezerért az ember már csak tud kulturált helyen lovat tartani..

Pár hete megismerkedtem egy díjlovas edzővel, első alkalommal elmentem hozzá megismerkedni-megbeszélni az edzés részleteit és akkor szembesültem vele hogy mit lehet kapni 80 rugóért...ugyan van fedeles, ugyan ki van szedve a boxokból a trágya de a forgács alig van cserélve és csupa ammónia, a lovak kb 20x30-as karámocskákban állnak amiben fű persze már nincs, a takarmány xar minőségű... Úristen. Akkor inkább legyenek otthon a lovak, nálunk sincs folyamatosan legelési lehetőség de 0-24 van jó minőségű széna, friss víz, beálló, mozoghatnak kényelmesen.

2018. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Lovászról pedig nem tudom, mikor írtam bármit is. Hárman osztják el a lovak körüli munkát, a lovasoktatást és a versenyekre való felkészülést.
2018. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
49%

Ez az 52%-os mindenhol ott van és jól megmondja mindenkinek, hogy mekkora idióta és mennyire nem tudja értelmezni a szöveget.

Nincs neked valami dühkezelési problémád?

2018. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Az vicces, ez kb. a tizedik kérdés, ahova írok, ebbõl kettõ volt az állatok kategóriában. Nincs neked valami dühkezelési problémád? :)
2018. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!