Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sodrott lovat hobbira?

Sodrott lovat hobbira?

Figyelt kérdés
Sodrott lovat szeretnek hobbi lovaglasra! Akinek van/volt sodrott lova tapasztalatok? Mi jellemzi? 14 eves gyereknek lenne!

2018. szept. 16. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is sodrim van és nagyon szeretem. Van benne egy adag arab, ezért elég menős ló. Kocsizom is és lovagolom is, ügyességi versenyeken indulok vele és egész jól szerepelünk.
2018. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Lődörögni, vonatozni osztályban jó.
2018. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is az van. Egyén függő, mint mindig. Az enyémben a telivér vér tombol inkább, így egy masszív, temperamentumos, klassz kis ló lett belőle. Érzékeny, menős, jó szándékú, hatalmas erővel. Nagyon sokat számít, hogy mit örökölt inkább... Alapvetően javaslom a sodrottat, de nagyon meg kell nézni, hogy miből van :D
2018. szept. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!