Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek ha megy a lovam hasa?

Mit tegyek ha megy a lovam hasa?

Figyelt kérdés

2-3 napja nagyon megy a pónim hasa. A lába is tiszta kulimáz tőle. Kaszált füvet evett és a szüreti idő miatt almát is adtam neki de csak 3-4dbot. Sajnos egy pár gilit is láttam ürülni. Mit tudok tenni?

Állatorvos: lóambulenciát szoktam hívni de most nem tudnak ki jönni csak jövőhéten. Akiket még hívtam dokikat 2 nem jön ki falura 1 nem ért a lovakhoz csak a kisállatokhoz és 1el sikerült péntekre le beszélni egy időpontott hogy megvizsgálja. Szóval addig mit tudok tenni? (A féreghajtó pasztát már meg rendeltem az állatgyógyszertárból amit eddig is használtam.)



2018. szept. 20. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos a fűtől, sokat ehetett.

Ne adjál neki füvet most, csak szénát.

Enni eszik? Más baja nincs?

A féreghajtás is jó lesz.De orvos is lássa minél előbb.

2018. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg víz, sós kenyér, vagy nyalósó ellenőrizve, esetleg a kezedről felnyalatni. Kevés széna, ha kell, szedj ki alóla minden almot. Féreghajtót másik hatóanyagút kell adni, nem szabad mindig ugyanazt.
2018. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sós kenyér = száraz kenyér megsózva
2018. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!