Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi lehet a baja a lovamnak?

Mi lehet a baja a lovamnak?

Figyelt kérdés

8-kor tud jönni az orvos, addig is szerintetek mi lehet a baja?

Arra lettem figyelmes,hogy le volt feküdve a boxban, de mire odaértem arra felállt, nézte a hasa bal felét,meghallgattam a bélmozgását de nem hallottam semmit, kivezettem, jött rendesen ,elmetünk a karámba , sétáltattam egy pár kört, elég nehez tudott kakalni közben, de normális állagú volt, most rendesen legel, nem látok semmi furcsát rajta, de nem jó kedvű, megrúgta a másik lovat ís(nem lett semmi) Amúgy 6 hónapos vemhes. Szerintetek mi lehet a baja, mit tudok csinálni amíg ideér a doki??



2018. okt. 8. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Azt, hogy nem hívod ki feleslegesen a dokit...Ha vemhes akkor természetes, hogy lefekszik...Ezen felül meg ha nincs baja akkor ne ugráltasd a dokit..
2018. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Sztem is a vemhesség miatt van. De azért nem árt ellenőrizni, hogy nem evett-e mérgező növényeket, megfelelö mennyiségű takarmányt kap-e, lovagolni sem nagyon szabad mostmár rajta, ha a 6. hónapban van... Stb. Inkább hívd ki az állatorvost, a biztonság kedvéért, aztán ha nincs különösebb baja, legalább Te is tudod, és meg van az orvosi vizsgálat is😉.
2018. okt. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Így is úgy is jött volna a jövő héten , de most, hogy fúrcsa volt hívtam hamarabb, fő a bíztonság😊
2018. okt. 8. 18:19
 4/5 sassszem ***** válasza:
Mi derült ki a lovad betegségéről?
2018. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vemhesség...a csikó nyomja egy kicsit a ló hasát, mert most kezdett intenzívebben nőni , de ez normális.Meg hasfájása is volt. De most már kapott vemhes kancáknak való gyógyfükeveréket. Összességében nem volt nagy probléma csak ez a vemhességgel jár.
2018. okt. 8. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!