Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bértartásban tartott lóval is...

Bértartásban tartott lóval is kialakítható szoros kapcsolat?

Figyelt kérdés
2018. dec. 21. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, abszolút. Én eleinte nem a saját lovaimmal versenyeztem, hanem bértartásban lévővel. Már több éve együtt dolgoztam vele, de nagyon szoros kapcsolatunk lett. Néha néha bakolászott mások alatt, de ettől függetlenül velem és szerintem másokkal is nagyon jó indulatő volt, segített a pályákon.

Saját tapasztalatból a válaszom igen

2018. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen ha hetente 4x 5x kimész hozzá, nem csak gyors nyergelés lovaglás a program, hanem minőségi időt töltesz vele kialakulhat szoros kapcsolat. Természetesen nem azonnal, mert az otthontartott ló sem azonnal lesz veled öribari, sőt az se biztos hogy öribari lesz. Szóval függ ez mindkettőtök jellemétől és a ráfordított időtől.
2018. dec. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

milyen a lo szemelyisege?

Csakmert ettol is nagyban fugg

Nekem volt mar tobb tapasztalatom bertartott loval es ha egy kucsit korbe tudnad irni milyen (mennyire erzekeny,milyen fajta,milyen munkat vegzel vele) akkor sokkal konyebb megmondani hogy milyen szoros kapcsolat alakithato ki

2018. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!