Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hány kilót bír el a lovam?...

Hány kilót bír el a lovam? Nehéz vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idősebb 145-147 cm magas zömök hucul, pinto szerű heréltem van.

Nem mutatja jelét, hogy nehéz lennék neki, csak érdekelne, hogy hasonló kaliberű lovakat mekkora lovasok lovagolják.

Ui:

Én kb 165 cm és 58-62 kg vagyok.



2019. márc. 19. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el,szerintem nem vagy neki nehéz,és nem is vagy duci,teljesen átlagos a testsúlyod.
2019. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Hát a hucul az izmos erős fajta úgyhogy igen de ez változó
2019. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem mindennap lovagolod órákon keresztül, semmi baja nem lesz. Az ilyen kislovaknak meg általában vág az eszük és a véleményüket sem rejtik véka alá. Ha nehéz leszel, szólni fog... Nálunk hafi-quarter iskolaló volt hasonló, mint a tied, gyerekkel a világ végére is, egy angyal volt, könnyű felnőttel még hajlandó volt, csak néha rúgott, normál testalkatú felnőtt egy métert nem tudott vele menni hiszti nélkül..
2019. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most az iskola és a rossz idő miatt, még nem lovagolom olyan sokat, de nyáron volt, hogy több órát is terepeztünk, akár heti ötször is.

Tud hisztis lenni, de akkor nem jelezte, hogy problémája lenne. A gerince nagyon szép: egy oda nem illő pukli sincs rajta.

Tavaly sem voltam könnyebb.

Körülbelül meddig tudom még lovagolni, amíg neki is jó, és nem is nézünk ki együtt érdekesen?

2019. márc. 20. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj a huculok 80 kilót is elbírnak lazán ;)
2019. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!