Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megéri Ausztriában lovásznak...

Megéri Ausztriában lovásznak menni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 18. 02:19
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Magyarországon max 180ezret kapsz mig Ausztriába min. 300ezret. E melett megbecsülnek és nem hajtanak a halálba. Nyelv tudás nélkül is próbálnak bevonni a beszélgetésbe azért hogy ne érezd egyedül magad. Utána pedig ugyis ragadnak rád szavak stb.. Szerintem jobban megéri viszont a családtol való távolságot birni kell.
2019. máj. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyelvtudás van, és mindenképp külföldi életre vágyok.
2019. máj. 18. 08:58
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Hát a "nem hajtanak halálra" nem minden helyre igaz, de tény és való, hogy - akár többedik próbálkozásra- jó helyet lehet találni. Én 5. éve vagyok egy helyen az olaszoknál, de kb egy hét szabira sem nagyon tudok elmenni, annyira kapaszkodnak belém. Igaz, az sem hallottam soha otthon, hogy fizetik a szállást, kaját, ha versenyen vagyunk, olyan a biztosító, hogy a csontkovácstól a magándokiig mindent fizet, nyáron "csobbanj egyet a medencében, meleg van, nincs dolgod egy órán át"... De igen, dolgozni, azt kell. Ez csak akkor van, ha látják, hogy tepersz és akarod csinálni. A kelletlen embert nem látják szívesen sehol.
2019. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!