Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyire éri meg manapság...

Mennyire éri meg manapság lovásznak tanulni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 5. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Éhbérért dolgozhatsz heti 6-7 napot, be se jelentenek, szabadságot sose tudsz kivenni. Persze tisztelet a kivételes munkaadóknak. Ha sok kitartás van benned, és sokat tanulsz, külföldön megéri bevállalni, de itthon semmiképp.
2017. júl. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát tanulni aztán pláne nem... A legtöbb helyen az elvárás, hogy végtelen munkabírásod legyen, ehhez légy hálás és vigyorogj állandóan, megértsd a szóbeli utasítást, és el tudd olvasni, hogy melyik lónak mennyit adj enni.
2017. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semennyi.Tanulj egy normális szakmát és keress annyit,hogy a lovazás megmaradhasson hobbynak.

Nem fizetnek ki,nem jelentenek be.A szállás sok helyen balkáni.Mikor odamész dolgozni,azt mondják,a lovakkal kell csak foglalkozni.Amint munkába állsz,kapálj,fess,fésüld a perzsamacskát,mosd a tulaj szaros gatyáit,ha nő vagy,lehetőleg elégítsd ki egyéb igényeit.Ha egy potenciális munkaadó úgy kezdi,hogy "nincs szerencsém a lovászokkal,nem találok rendeset",farokfelvágva menekülj!

Húsz évig csináltam,mesélhetnék.

Munkaadók,akinek nem inge stb.

2017. júl. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért én láttam olyan helyet, ahol bejelentették a lovászt, és minden hónapban ki is fizették. Na de hogy mennyit, és milyen munkáért...! Szóval még így se éri meg, nem, hogy még néhány "jobb" helyen.
2017. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!