Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mitől "kattanhat...

Szerintetek mitől "kattanhat be" egy 18 éves mén akivel eddig soha nem volt probléma?

Figyelt kérdés
11 éve van meg a ló, eddig soha nem volt gond vele, egy rossz mozdulata nem volt ültek rajta barátaim gyerekei, meg 60 éves anyukám is, igazi bújos lovacska amióta hozzám került. Két éve egy magánháznál van (előtte lovardában volt szintén problémamentesen) egy póni kancával és egy herélttel (természetesen külön karámozva, nem tudnak összeszagolni ,stb).Utoljára két hónapja lovagoltam, de külföldre kellett mennem, ezért most kimarad egy hosszabb időszak (többször is volt már ilyen).Pár hete rámírt a tulaj, hogy a ló szemtelen, csipked, ágaskodik, rohan a karámba, elrántja....Tegnap volt csak először alkalmam kimenni hát tényleg alig ismertem a lovamra.Tiszta idegbeteg, szemtelen, a körmöléshez is úgy kellett "lebírkózni".A tulaj semmi extra történésről nem tud (esetleg kiszabadul, bejutott a kancához). Mi történhetett? Ráültettek valakit aki megijesztette/goromba volt? Kiszabadult? Szerintem van valami amit nem vall be, vagy talán ő sem tud róla. Nem gondolom,hogy egy 18 éves ló csak úgy magától meghülyül.Mit csináljak?

2019. máj. 22. 15:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
75%
Már nem azért, de egy költözés mióta sok? Normális ember is költözik legalább egyszer az életében...
2019. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!