Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik kobak méret a jobb?

Melyik kobak méret a jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék egy Samshield kobakot, amit fel is próbáltam :)

Egy S-eset és egy M-eset próbáltam (ugyanazzal a béléssel). Nemtudom hogy az a jó ha a kobak teljesen fogja a fejedet vagy ha egy nagyon kicsit előlre esik :) Inkább nagyobb legyen, vagy kisebb? Mivel egy ilyen nagy kötlséget nem szeretnék csak úgy kidobni hogy ne legyen rám jo :)) Esteleg tapasztalatok valaki?



2019. máj. 23. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az semmiképp se jó, ha előre esik
2019. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó, ha rendesen fogja, de még nem szorít. Semmiképpen se lötyögjön, mert az nem biztonságos és kényelmetlen is lesz, ha pl tanügetéskor csúszkál a fejeden.
2019. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden fejalakra jó minden kobak. Pl nekem oválisabb egy kicsit. Az a jó, ha se nem szorít, se nem lötyög,szóval pont jó 😊 viszont ha ebből a márkából nem passzol tökéletesen, akkor nézz más hasonló kategóriájú kobakot. Pl nekem a Haloriderből az 55ös kicsi, az 56 meg nagy.
2019. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták, az a jó, ha pont jó. Semmiképp se jó, ha már új állapotában előre csúszik. Amúgy ha egy kicsit szűk, az se baj, mert a használattól picit összetömörödik a bélés :) plusz nálam az is számít, ha frissen van mosva a hajam és "dús", akkor egyből szűkebb lesz. A bélés mekkora volt amúgy? Mert abból is vannak méretek, például S-es kobakhoz is lehet kisebb meg nagyobb bélést venni, és így finomra tudod hangolni a méretet :)
2019. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!