Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok 50-53kg...

14 éves lány vagyok 50-53kg közötti a súlyom. Kb.165-170 cm vagyok. Milyen méretű lovagló kobak lenni jó nekem? Nézem a tesz veszt és vannak fent jók de nem tudom h nekem lenne az ideális méret. Help

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 13:10
 1/3 anonim válasza:
Mi mikor vettük a boltba akkor az eladó megmérte a fejemnek az átmérőjét és a szerint vannak a méretek.
2010. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja és a homlokomnál mérte vízszintesen :)
2010. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen vateráról, teszveszről szeretnél venni, én akkor is azt tanácsolom hogy menj el egy lovasboltba, próbálj fel párat, és az alapján dönts. Vagy mérd meg a fejed, tarkó-homlok vonalban, és kérdezz rá

néhányeladó nagyon jófej, és meg lehet vele beszélni h akkor veszed meg ha tényleg jó.


Egyébként azért nem mindig jó a mérés, mert én is elkezdtem magamnak keresgélni, valamelyik típusból (de mind felnőtt méret) az S/M, valamelyikből az L/XL volt a jó.


Szóval elég nehéz látatlanba venni. (ja, és azt szokták mondani h kobakot nem szabad használtan venni, mert mi van ha már estek benne és sérült....-ez nem jelenti azt hogy nem foghatsz ki jót, csak vigyázni kell)


Jó lovazást!

2010. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!