Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy ilyen ló miért csak...

Egy ilyen ló miért csak ennyibe kerül? Átverés lenne?

Figyelt kérdés

Quintéro, Quantum apaságú ló, elméletileg szabadon 170 centimétert ugrott, jó fejű stb.14 éves. Egymillió alatt kicsivel van az ára.

Átverés lenne? Ha ilyen a származása és a képességei, akkor miért csak ennyibe kerül?

A hirdetés fent van lovasok.hu-n, bárki megtalálhatja.

A ló maga nem néz ki rosszul egyébként, de csak annyi van kirakva róla, hogy áll egy helyben.

Vélemény? Ha minden, amit leírtak róla, igaz, akkor nyilván érdekelne, de nehezen hiszem el..


2019. júl. 9. 13:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ott a pont. “Eddig nem versenyeztek vele”

Tehàt hiába ugrik szabadon 170-et, lovassal semmit se tud felmutatni. Ergó lehet hogy nem is megfelelő versenyzésre. Egy sima “hobbilóra” meg nem fognak kiadni milliós összegeket.


Persze lehet más oka is -amit előttem felsoroltak például- de én erre gondolnék.

2019. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!