Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehetséges, hogy ennyibe...

Lehetséges, hogy ennyibe kerül a repülőjegy, vagy ez átverés?

Figyelt kérdés
A Wizz Air honlapon találtam jegyet Madridba 5990 forintért. Szeretnék minél olcsóbban repülni, de nekem ez akkor is gyanúsan kevésnek tűnik. Lehet, hogy tévedek, nem repültem még soha, úgyhogy nem tudom, milyenek az árak, de más oldalakon több tízezerbe kerültek a jegyek.
2010. dec. 7. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez igaz. Vedd meg mielőbb. Mert később drágább lesz. Valamit még fel fog számolni a rendszer a kártyás fizetés miatt, de még akkor is olcsó marad.

(mindegy, hogyan fizetsz, valamit minden esetben felszámol)

Ja, és most kell eldöntened, viszel-e feladandó poggyászt, mert az még jó néhány ezres pluszban. Ha csak kézipoggyászt viszel, akkor marad ez az ár, a kézipoggyászra vonatkozó előírásokat (méret, súly, tartalom - megtalálod az oldalon) betartásával.

Üdv, HajDoktor

2010. dec. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hova megy a gép, mert a fapadosok sokszor nem a nemzetközi repterekre járnak, és bejutni a városba esetleg még egyszer annyi vagy kicsit több, mint egy olcsó repülőjegy.
2010. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én már mentem olcsóbban is Wuzzair-rel Rómába :)
2010. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Madrid esetében ez a veszély (2. válasz) nem fenyeget. A gép a Barajas-ra megy, ahonnan az európai városok közül a legegyszerűbben lehet bejutni a városba. Metróval. Ha nem emeltek, akkor egy 2 eurós jeggyel. (városon belül olcsóbb jóval a metró)

Üdv, HajDoktor

2010. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kimennek elém a reptérre, úgyhogy nem lesz gond bejutni a városba :)


Valaki esetleg el tudná magyarázni, hogy működik ez a foglalás? Elolvastam, ami ott az oldalon szerepel, de olyan bonyolultan írják le, nem nagyon értem.

2010. dec. 7. 16:18
 6/15 anonim ***** válasza:
Kiválasztod a járatokat, majd megadod az adataid, a bankkártyád adatait (mindig mindent olvass el figyelmesen, de egy foglalás közben arra is ügyelj, hogy ne tökölj az oldalon, időtúllépés, aztán kezdheted elölről), levonja a pénz a számládról, kapsz egy kódot, ez jön emailben is, kinyomtathatod wizzair oldalról is és ez a jegyed. a kód, ami egy érvényes fényképes igazolvánnyal érvényes), igazából ez az azonosító, aztán már repülhetsz is.
2010. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem igaz. Én Londonba akartam foglalni (szintén ilyen áron), felhívtam a WizzAirt, ahol felvilágosítotak, hogy erre még 25 féle dolog rájön, így az 5990 Ft-os repülőjegy végösszege 34 ezer Ft lett. Hívd fel őket, mielőtt foglalsz, mert ezeket "elfelejtik" odaírni, mint ahogy azt is, hogy az olcsó jegyek igen korlátozott időpontokra vonatkoznak. Nehogy kellemetlen meglepetés érjen. 5990 Ft-ért ne haragugj, de még fapadossal se fogsz sehova repülni.
2010. dec. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Leírom érthetőbben.:) Én egy hete akartam náluk foglalni jövő nyárra, és nyári időpontokra volt 34 ezer (azaz oda-vissza 68 ezer), téli indulásosokat tudtak ajánlani kicsit olcsóbban, az mondták, hogy ezeket az 5990 Ft-os jegyeket akkor kezdik el árulni, ha marad még az utsó hetekben-napokban jegy. De az sem 5990, mert rájön még csomagdíj stb.
2010. dec. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez nem úgy van, mint ahogyan felettem írja a legutóbbi hozzászóló. Milliószor utaztam WizzAir-rel és mindig csak annyit fizettem, amennyit a gép az elején kiírt.

ÉUtaztam is Madridba jó néhányszor 5.990,- forintért, de már több helyre 4.990-ért, és legutóbb 2.990, forintért is.

Értelem szerűen, ha te feladsz poggyászt, nem veszed ki a pipát a biztosítás mezőből - tehát ha nem figyelsz oda - akkor mindenféle végösszeg lehet. De az alapszolgáltatáson felül minden esetben "csak" a tranzakciós díjat fizettem. 1-2 ezer forint.

Ja, és fel ne hívd a wizzairt, mert baromi drága (emelt díjas) számon lehet csak elérni őket.

Figyelj oda és akkor olcsón repülsz!

2010. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én sok-sok hónappal előtte szoktam megvásárolni a repülőjegyeimet és akkor tényleg ilyen olcsók.
2010. dec. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!