Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez tényleg ennyibe kerül,...

Ez tényleg ennyibe kerül, vagy átverés lehet? (lent)

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy telefont, mivel nem tudtam elmenni érte, így postán küldték el nekem. Ép ma adták fel, és kaptam az illetőtől egy levelet (ja egyébként 10 000 Ft + postaköltség az ára), melyben ez áll: "Postáztam a készüléket! Minimum két napot mondtak megérkezésre és majd a 3-as postán lehet átvenni Bátonyterenyén, az Árpád utcában. Az értesítés természetesen házhoz megy. Így volt a legolcsóbb az utánvételes kézbesítés, 2585 Ft." - Na most, a csomag legfeljebb 300 grammot nyom, és Pestről küldték, gondolom (az időtartam alapján) nem ajánlottal küldte.. Tényleg 2 585 Ft lenne a postaköltség? Mert van egy oldal, ahol pont ezt lehet kiszámolni, és nekem ajánlott küldeményként jött ki kb 1 600 Ft.. Mi a véleményetek? Válaszokat előre is köszönöm.
2013. aug. 12. 15:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!