Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskának?

Mi baja lehet a macskának?

Figyelt kérdés
Van egy kóbormacska aki tavasz óta nálam tanyázik az udvaron. Nőstény, nem tudom megsaccolni milyen idős. Sokat eszik, de nem hízik, teljesen át van szakadva. Nekem sose volt macskám, nem szeretem őket. Tavasszal járt hozzá 3 kandúr is, de azon csodálkozom hogy nem látszik hogy esetleg kismacskái lesznek. Létezik macskáknál is meddőség? Láttam hogy az egyik kandúr hosszú percekig rajta volt többször is és mégse lett eredménye.
2019. júl. 27. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet meddő, lehet elhalnak a kiscicák magzatkorban, lehet, hogy korábban valaki ivartalaníttatta.
2019. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Amit az egyes ír,mind egy lehetőség.

Nézd,nem a te macskád,de vidd el orvoshoz,hogy az "út szélén feküdt,nem tudod mi van vele" és akkor ellátja akár ingyen is.

2019. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem merek hozzányúlni, annyira csontos, meg irtózom minden állat szőrétől.
2019. júl. 27. 15:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hívj segítséget. Ha van benned egy csepp empátia,segítesz neki.
2019. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy öreg a macska és ivartalanított.
2019. júl. 27. 16:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet,hogy súlyos,gyötrő betegsége van. Legalább annyit tegyél meg,hogy küldesz róla képet és megmondod melyik településen kb melyik utcában van. Csinálok neki segítségkérő posztot,mert arra felétek "jó" emberek laknak. Grat!
2019. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs szerintem betegsége, mert öregnek tűnik, de mivel kóbor macska így mindenhová bemegy, eszik itt is ott is, de nálam többet tartózkodik, mert jó kajákat kap. Csak azért tettem fel a kérdést, mert tavasz óta már eltelt pár hónap. De minden gyanúm az hogy ivartalanított, ezért nincs kismacskája.
2019. júl. 27. 17:45
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira összefüggéstelen számomra, hogy nem is tudom mi a lényeg,de lehet velem van a baj...most akkor nem is tiéd vagy csak félig de minden nap ott eszik, sovány is de nem is,lehet kiscicák de ivartalanított..., Kiscicája van de meddő... Szóval ha BETEG, AKKOR VIDD ORVOSHOZ! És ez a lényeg, a sok badarságban amit kérdeztél.
2019. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hol olvastad hogy kiscicája van? Épp arról szól a kérdés hogy miért nincs kiscicája! Minden nap jön enni, de ma egész idáig nem láttam, házal valamerre. Valamelyik szomszéd macskája lehet, ugyanis errefelé az a szokás hogy amíg kicsi addig jó, ha már nagy akkor elzavarják.
2019. júl. 28. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!