Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valami baja a macskának?

Van valami baja a macskának?

Figyelt kérdés
Családtagom halála után, aki a szomszédban lakott, rám maradt a macskája. Ez másfél éve majdnem, azóta napi szinten etetem, de előtte is volt, hogy kapott tőlem enni. A macska azóta "utca" macska lett, nincs lakás, ahová bement volna, így múlt télen egész végig kint élt. Hiába próbáltam becsalni étellel, nem maradt meg bent, amint csuktam volna az ajtót mögötte, kiszaladt. A gazdája halála után még nagyon utált engem, fújt, fenyegetőzött, hozzáérni se mertem, ha túl közel mentem, elszaladt. Nem erőltettem aztán a dolgot, minden nap kapott enni, és ennyi. Aztán egyre kevésbé fújt, akkor evés közben már meg mertem simogatni, de ezt se erőltettem nagyon. Aztán most lassan másfél éve etetem, és hetek óta sír az ajtómban. Aztán egyszercsak bejött a lakásba, és még aznap befeküdt mellém az ágyba, és most folyamatosan simogattatja magát, meg dagaszt. Nem értem mi lehet ez, elég öregnek néz ki, 9 éves, orvos még sosem látta, életében semmi oltást nem kapott. Kérdésem az lenne, hogy lehet, hogy beteg, azért lett ilyen szelíd? Sokkal többet beszél hozzám, állandóan éhes, meg nyávog, ez is fura. Nem igazán fickándozik, hónapok óta még a kertből se láttam kimenni, régen meg csak este jött haza. Mostmeg egszer csak bejön a lakásba, és ki se akar menni. Bocs, ha hosszú lett.

2018. szept. 23. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet, hogy lány cica, és felcsinálták a kandúrok? Azok keresik ennyire a helyet...
2018. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én Anyum macskájával voltam így. Utáltuk egymást.

Amikor hazajöttünk Anya temetéséről, akkor az ölembe ült, dorombolva, onnantól állandóan a sarkamban volt. Most fogadott el téged a cica szerintem.

2018. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát az lehetséges, hogy felcsinálták. Azóta sem hajlandó egyébként kimenni.
2018. szept. 24. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!