Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetnék vele?

Mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés

Haza felé jövet szó szerint egy száguldó autóból dobtak ki egy cicát.

Mivel GO pro nálam volt ( biciklivel mentem )

Igy megvan a felvétel róla, es a rendszám is.


A cica állapota válságos. A két hátsó lába biztos, hogy eltört, azonnali orvosi kellene neki, de Miskolcon egy állatorvosi ügyeletet sem találtam nyitva.

Óvatosan haza hoztam.

Szegénykém piheg, fekszik szó szerint látni, hogy szenved. Az orra is vérzik, kb 2 hónapos kandúr lehet.


A videó alapján tehetek feljelentést?

Valaki tud állatorvost aki ilyenkor fogadná? Kocsi van, szállítása nem akadály.


Köszönök minden segítő választ.



2019. júl. 28. 00:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Cicás csoportokat nézz át.rengeteg helyen van ügyelet főleg pesten.a cica nem húzza sokáig ilyen állapotban.és simán tehetsz feljelentést is

Hiszen a rendszám megvan

2019. júl. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Már útban van Nyiregyházára. Ott azonnal fogadjak.
2019. júl. 28. 01:28
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jézus Mária! Igen, simán tehetsz feljelentést a felvétel alapján, ez állatkínzásank minősül! Akartam írni, hogy Debrecenben a Vezér Állategészségügyi Centrumban van vasárnap rendelés délig, sürgősségi ügyelet pedig délután 2-ig, de ezek szerint már látta orvoa a cicát! Hogy van, tudsz róla valamit?
2019. júl. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Videofelvétel alapján tehetsz feljelentést. Szegénynek lehet belső vérzése is. Kitartást nektek!
2019. júl. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél feljelentést! Nagyon rendes ember vagy, hogy így törődsz vele! Remélem minden oké a cicával!!
2019. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Facebook: Álatkínzók szégyenfa -oldalnak elküldeni, hagy lássa ország-világ és hagy derüljön ki mifele mocsok ember tette ezt!! :@@@
2019. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van a cicus?
2019. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Sajnos a cica nem élte túl az esetet. :(

Félúton voltam mikor kilehelte a lelkét.

De az biztos, hogy az a nyomorult aki kidobta nem fogja megúszni. Feljelentem. Meg pár lelkesebb állatvédő ismerősöm is elmegy sörözni vele egyet...

2019. júl. 28. 13:11
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ó, a rohadt életbe! Nagyon-nagyon sajnálom, és nagyon köszönöm neked, hogy nem hagytad az út szélén elpusztulni! Őszintén szurkolok, hogy meglegyen a jogi következménye a dolognak, és azt is nagyon remélem, hogy ezen felül az élettől is visszakapja a féreg amit érdemel! Döbbenetes, hogy milyen rohadt szemétládák vannak!
2019. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom! Te tényleg mindent megtettél érte. Gratula neked, hogy törődtél vele és próbáltad megmenteni az életét. Jó tudni, hogy még vannak ilyen emberek is.:) Szerintem egy feljelentést simán megérdemel az ilyen!
2019. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!