Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mi válthatta ki?...

Szerintetek mi válthatta ki? Illetve mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés

Hello.Fontos kérdéssel fordulnék hozzátok.

Van nekem egy macskám ami a hópihe névre hallgat.Eddig kezes,szelíd cica volt de tegnap este fele történt egy oan hogy,öcsém szeretett volna bemenni a szobánkba de a macska nem engedte be,sőt fújt,morgott aztán nekitámadt. Nem ingereltük semmivel csupán szeretett volna bemenni a szobába.Az esetet követően MINDENKIRE ugyan ez volt a reakciója.Édesanyámtól megkaptam hha ezt folytatja akk repülni hogy.Nagymamám kapásból rávágta méreg kéne a kajájába.

nekem egyik megoldás sem tetszik.Kérlek segítsetek.


2011. nov. 6. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Macskának is lehet rossz napja. Lehet valami szag, zaj vagy bármi felingerelte. Vagy csak egyszerűen, valami rossz emlék. Én macskámmal is volt ilyen, helyi hülye gyerekek, mindig kergették stb. Végén teljesen stresszes lett. Egyébként, oltva van?
2011. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Volt egyszer egy ivartalanító műtéte de az még 2 éve volt.

Az akkori érzéstelenítőn kívül nem kapott semmit.

Fontos leszögeznem h Hópihe panelmacska.

2011. nov. 6. 09:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki olyat mond hogy méreg kellene a kajájába azt saját kezűleg mérgeznék meg. Milyen dolog ez?
2011. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
semmiképpen ne hagyd hogy megmérgezze....lehet hogy csak felidegesítette valami hang
2011. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megmondtam h nekem nem tetszik ez a megoldás.

Nem is fogom hagyni.

De a probléma változott kicsit.

Odajön,dörgölőzik,dorombol aztán mintha skizofrén lenne fúj egyet és belemar a lábamba.

2011. nov. 7. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!