Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan érjem el hogy egy cica...

Hogyan érjem el hogy egy cica dagasszon? (Maszirozzon, nyomogassa a mancsait stb)

Figyelt kérdés

Volt egy gyönyörű cicàm aki már nem élt

Ő mindig maszirozott olyan cuki volt ahogyan dagasztott :D . Olvastam egyes helyenek hogy szépen kell nevelni és bent tartani mindig emberek közt legyen csak. Ez valóban így menne ?



#állat #cica #Dagasztàs
2019. júl. 30. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Ö, egy macskával akarod magad masszíroztatni? Oké. Nem kéne neked inkább egy nő erre?
2019. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ösztönösen jön nekik, ha jól érzik magukat/akarnak valamit? 🤔

Van olyan macska, aki túl korán el lett szakítva az anyjától, nem lett megnevelve, vagy csak simán természeténél fogva iszonyú mogorva. Akkor az is csoda, ha megtűri, hogy simized.

2019. júl. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

El kell érni,hogy nagyon-nagyon boldog legyen. Sokat simizd,keresd meg neki azokat a pontokat,amiket a legjobban imád (pl nyaka,háta,füle töve) és ha azokat simogatod/vakargatod,csinálni fogja.


Csak ugye macskánként eltér mik is ezek a pontok.

2019. júl. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van barátnőm és O szokott engem maszirozni a cica dagasztàs vagy maszirozàs az teljesen más az nagyon cuki és hiányzik

És a cica nem csak rajtam csinálta sőt ritkàn csinálta rajtam inkább pàrnàn vagy valami màson

Egyszerűen csak hiányzik a cukisàg

2019. júl. 30. 09:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd valami nagyon puha takaróra. Bár ha nem akar, úgysem fog. Nekem is csak az egyik cicám csinálja, a másikat még sosem láttam dagasztani.
2019. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A macska habitusától is függ ez. Több mufurc macskám is volt, aki evéskor sem dorombolt. Most mind a kettő olyan, hogy törleszkedősek és örülnek, ha jelen vagy. Jön hasat simiztetni csak amiatt mert meghallja, hogy kijöttem, szalad simogattatni magát. És ha a kertészkedés közben lehajlok hozzájuk és megsimogatom őket, akkor dagasztanak. Még a levegőben is látszik amint az ujjacskáik kinyílnak becsukódnak. A miskárolás után még barátságosabbak lettek...
2019. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nekünk mind a kettő cica dagaszt és jön simogatásért egy lány és egy fiú 13 hetesek és kb 5 hetesen kerültek ide.

viszont a barátnőm cicája nem ilyen, ő is fitalon került oda, mentett cica,és ugyanannyi simit kapott mint a milyeink, de ő nem szereti az embereket annyira, inkább elbújik. ezzel azt akarom hogy minden cica más, az egyik dagaszt a másik nem

2019. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!