Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden vörös macska ilyen?

Minden vörös macska ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy sárgás-vörös kandúr macskám, befogadott, 2-3 év körüli. Abszolút kétszínű, ha kajáról van szó, bújik össze-vissza, hízeleg. Egyébként nagyon makacs, magának való egyén. Igazi Garfield. Van egy ismerősnek is egy vörös macskája, dettó ugyanez. 21/F
2019. júl. 30. 02:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Kövér, s lusta is. 😂
2019. júl. 30. 02:54
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is feltűnt, bár a macskáim nem teljesen sárgák, van bennük egy kis fehér is. Nincs köztük semmilyen rokoni kapcsolat, mégis egyik se olyan nagyon hízelgős fajta, inkább ilyen magának valók. Egyszer volt egy sárga nőstényem, ő sem ölcica volt.

Ellenben a krémszínűek, azok konkrétan létezni sem tudtak nélkülem.

2019. júl. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Macska. :D

Nekem volt egy maréknyi sárgombócként utcáról, ősszel hazahozott vörös kandúrom, aki átjárt rendkívül hálás volt egy darabig. Utána öntudatra ébredt, itthon vadászott. rendes jó macska lett.Majd eljárt mint "bevallotta" a távolabbi szomszéd, hogy hozzájuk.A z óvodás lányokat várta délután haza. Hagyta, h öltöztessék, húzzák-nyúzzák.Persze ott is evett.Utána hazajött enni, aludni. Nálam, ha olyanja volt, még szólni se lehetett hozzá :D

Szóval, macska.

2019. júl. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 vörösöm van. Az egyik a sárgás,ő hosszúszőrü maincoon szerűség. Na,ő pontosan ilyen,ahogy leírtad.


De a másik,a rendes,kicsit sötétebb barnásvörösöm egy igazi "szívtipró". Szó szerint bármikor udvarol nekem a simiért 🥰 Persze mindkettőt imádom^^

2019. júl. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Salx Narval ***** válasza:
76%
Az én vörös kandúrom is végigjárta a környék jószívű embereit egy kis lakomáért, többen sajátjuknak, mások kóbor macskának tekintették. Fél évembe telt mire mind érintettel közölni tudtam, hogy van gazdája és csak kunyerál.:D Próbáltam cédulázni is de valaki mindig leszedte róla. Végül is nem bántam én, hogy mások is szeretik csak attól féltem nehogy valamelyik önjelölt gazdája még egyszer beoltassa. Az egyik emberkét csak azzal tudtam meggyőzni, hogy fényképet mutattam neki kiscica korából.:D Mondtam is neki, hogy nem bánom én ha abajgatja csak a gondozását hagyja rám. Az enyém nem volt sem lusta, sem kövér de eltudta adni magát az embereknek az biztos.
2019. júl. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy vörös cicám, duci, állandóan kájért könyörög és irtó válogatos. Egyébként meg nagyon bújos cica, reggel amikor felébredek egyből elvárja, hogy felemeljen.
2019. júl. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
41%
Az enyém is ilyen, vagyis az öcsémé csak ő lány.Egyfolytában eszik, és ha nem adunnk neki egyfolytában átmegy a szomszédba vadászni. Egeret nem fog, csak a földön lévő kismadarakat kapja el, vagy tavaly egyszer kétszer a pici egereket. Es most született 4 vörös. Mi lesz itt? ( bár kicsiként még nem ilyenek, ő is kb 8 hónalos koráig még játszós és hízelgős volt). Előtte foltos macskám volt, aki a teljes ellentéte. Egyfolytában vadászott, megeszi a házi kosztot is, míg a vörösünk még tápot sem eszik, es a konzerveknél is válogat. Nehéz volt megszokni, hogy 9 évig éltem együtt egy foltos macskával, aztán itt ez a vörös, aki nyávogással kelt reggel, vagy bemászik az ágyam alá, de kimenni már nem tud és beszorul🧐🧐😳🙄🙄
2019. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, álltalában a vörös macskák ilyenek. Főleg az ivaros macskák.

Aki bújós, játékos, szelíd cicát akar annak a Maine coon, vagy a török agóra a jó választás. De fontos, hogy ivartalanítva legyen.

2019. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, az enyém se tiszta sárga, a hasa körül, illetve az álla fehér.
2019. aug. 1. 02:32
 10/10 A kérdező kommentje:
S ivartalanított. Na, a simogatást nem nagyon tolerálja. Igazi kis boxoló. :D
2019. aug. 1. 02:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!