Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most lett egy új kisscicánk....

Most lett egy új kisscicánk. Mit tegyünk tehetünk, mit nem?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos nöstény. Sziámi. Nem tudom hogy itassuk hogy nem, nem érintkezett eddig emberekkel a tenyésztő azt mondta, az új gazdára bízza hogy kézhez szoktatja vagy egerész macskának. Most egy macskaboxba pihen.

#állat #cica #macska. Sziámi
2019. júl. 30. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rakj ki elé ennivalot és vizet.


Mutasd meg az alomtalcát is neki.

Ha egy kicsit megbarátkozott veletek, majd ő eldönti, hogy mit akar.


Mondjuk olyat se hallottam, hogy nem érintkezik az emberrel a cica.

Azt sem értem , hogy lehet ezt kibírni.

Annyira aranyosak.


Azért próbáljátok simogatni,ha feloldódott. A cica.

2019. júl. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szabad neki inni adni. Néha enni is. Víz elég. Ebéd maradékkal tök jól elvannak, de létezik olcsó macska konzerv is.
2019. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Szaporítós? Másként nem tudom elképzelni, hogy embert még nem látott...

Macskáknál a szocializációnak (tehát hogy az emberrel hogyan viselkedik) a kialakulása lezárul 8 hetes korban. Érdemi módon nem lehet ilyenkor már változtatni rajta.

Most hogy reagál az emberek közeledésére?

2019. júl. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Te milyen tenyésztőről beszélsz? Normális tenyésztő nem ad macskát egerészni! Max a mocskos szaporítók! Friss víz mindig legyen előtte, valamint normális minőségű száraztáp legyen előtte! Emellett néha lehet neki adni konzervet vagy főtt húst. Nyilván simogatni, dédelgetni kell, nem is értem, minek nektek macska egyáltalán, ha ez nem egyértelmű?
2019. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egerészni? Egy fajtatiszta sziámi?

Tudod, ha én egerészésre akarok tartani egy macskát, akkor szerzek egy kölyköt a szomszéd utcából, de hogy nem fizetek érte súlyos tízezreket, az tuti. Elég nagy gond lehet a toronyban annál a "tenyésztőnél", aki ezt így adta elő.

2019. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég kicsi az esélye, hogy 2,5 hónapos korában elkezdve a szoktatást ölcica lesz már belőle, a sziámik amúgy sem olyan fajták (bár gondolom keverék). Bent voltak a kölykök egyáltalán a házban ennél a gyökérnél? Nálatok bent van, vagy az udvaron fog "egerészni"? Rakj ki neki minden nap friss vizet, almot meg jó minűségű száraz macskatápot (N&D pl).
2019. júl. 31. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
El kell hogy szomorítsalak: NEM sziámi a cicád. esetleg THAI JELLEGŰ KEVERÉK. és NEM tenyésztő az illető. Egy szaporító, abból is az a fajta, aki letojja a kismacskákat, csak vigyék. Gratulálok.
2019. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!