Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elég egy cicának 28-30 négyzet...

Elég egy cicának 28-30 négyzetméteres élettér?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy szuper kis garzont egymagamnak és szeretnék egy cicát is örökbefogadni a menhelyről, ám félek, hogy ekkora helyen csak szenvedne. Igaz, a menhelytől úgy gondolom csak jobb helye lenne itt és nagyobb tere. Ti mit gondoltok?

2019. júl. 30. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Én egy Cicával 76-ot tudnék megosztani! ;-)

De viccet félretéve. Elég lesz!

2019. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Gyerekek nőnek fel ekkora helyen!

Szerinted akkor egy macskának kicsi?

2019. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Garzonban élek két cicával, de nagyon jól elvagyunk! Sajnos engem az élet kényszerített úgyhogy jönnünk kellett, de őket nem lett volna szívem elajándékozni úgyhogy jöttek velem. Én is féltem és rengeteget stresszeltem jó ideig és bűntudatom volt, hogy ezt kell tennem velük, de tényleg hozzám nőttek és nem akartam megvállni tőlük. Hidd el, hogy mai napig nem bántam meg, hogy így döntöttem!:) Szerintem ti is jól ellesztek ketten. Sok sikert és minden jót neked!:)

Ja és foglalkozz, játsz sokat a cicával így nem fog unatkozni! Beszerezhetsz neki játékot, kaparófát és talán macska bútort is ha elfér a lakásban (nekünk is van).

2019. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Őszintén nagyon megnyugtattatok! :)
2019. júl. 30. 22:45
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Macska függő

Az enyémnek kicsiként 56 négyzetméter nem volt elég, ezt úgy oldottuk meg, hogy amikor tudtuk kivittük a mamához(nagy terület), ott kifutotta magát és amikor hazaértünk már aludt is, ma már a mamához sem kell kivinni mert bőven elég nekinaz 56,ennek nagyjából a felét használja

Szóval a lényeg, hogyha nagyon hiperaktív akkor sokat játsz vele, hogy elfáradjon

Egyébként hiába jöttök azzal, hogy gyerekek nőnek fel ekkora területen stb.,a macskáknak gyárilag kell egy vadászterület stb.

Felesleges ezt a kettőt összehasonlítani

2019. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenéppen jobb lesz neki, hogy van egy gazdája, és nagyobb helye mint egy menhelyen... Majd vegyél neki minőségi tápot és játsz vele sokat, de én azt tanácsolom, hogy ne vállald túl magad (kettő macska).
2019. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!