Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fiú/lány cicát fogadjak...

Fiú/lány cicát fogadjak örökbe meglévő lány macska mellé?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 éve örökbe fogadtam egy lány cicát, most 2 éves. Azonban szeretnék mellé még egy cicát szerezni, körülbelül 3-4 hónaposat. Fontos, hogy milyen nemű cicát szerzek be mellé? Vagy lány cicák jobban kijönnek fiú cicákkal? Bent lesznek tartva, ha ez számít valamit.


Köszönöm a válaszokat!



#macska #kandúr #cica #második macska
2019. aug. 2. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A cicusod ivartalan?
2019. aug. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ivartalanítva van/lesz, akkor gyakorlatilag tök mindegy.

És ez nem csak a szaporulat miatt érdekes, hanem azért, mert akkor azonos neműek is jól megférnek egymással.

2019. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
9%
Én úgy tudom, hogy egy fiú és egy lány macska nem biztos hogy jól kijön egymással. De lehet hogy rossz tudom.
2019. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy, ha mindkettő ivartalan. Nekem lány van a fiú mellett (mindketten ivartalanítottak) és utálják egymást. :D
2019. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ivartalanítást már megbeszéltük, az a legfontosabb.

Viszont a cicáknál is van akik szimpatikusabbak egymásnak, van amelyik meg nem.

Amikor megvettük a házat, öt cicát hagytak itt a tudtunk nélkül. 4 lány volt, 1 fiú.

Mind ivartalanítva lett és érdekes, hogy volt egy kis fekete nőstény, amelyiket fiú-lány cicám egyformán szeretett.

Mindig hozzábújtak, nyalogatták, az is őket, soha nem fújtak rá, látszott, hogy kifejezetten szeretik valamiért.

A többiekkel közömbösek voltak, verekedés soha nem volt.

2019. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ivartalan lesz mindkét cica. En pont azt olvastam, hogy lány cica jobban kijön fiúval.
2019. aug. 2. 18:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lány van fiúval együtt. Mindkettő ivartalan, jól kijön ék egymással. Bár itt az is számít hogy a lánynak a fiú a kölyke.
2019. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy kandúr és egy nőstény cicám.

Sajnos az van, hogy mikor stresszes a kandúr ráugrik a nőstényre és harapdálja a torkánál a ki pedig ordít, ráfúj és folytatja az egészet így még jobban eldurvúl a helyzet. Nem is tudom mi lenne ha nem választanám szét őket. Tudják nagyon ügyesen provokálni a helyzetet. Aztán nagy ritkán annyira jól elvannak (tényleg csak néha), hogy nyalogatják egymást. Ilyenkor igazán csodálom őket!:D

Szerintem az, hogy mennyire jönnek ki jól az tényleg nem a nemüktől függ hanem cica függő. Ha ivartalanítva vannak akkor szerintem teljesen lényegtelen, hogy fiú vagy lány cicát fogadsz örökbe!

2019. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
már ilyen is van,hogy állatot fogadnak örökbe? 😂😂😂😂😂😂 atya világ!!! XDDDD
2019. nov. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!