Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem mozdul a cica de él mit...

Nem mozdul a cica de él mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most talaltam ra az ajto elott szegenyket mivel nyavogott. Allatorvos ilyen keson nincs szoval nem birom elvinni. Behoztam a hazba hogy tudjam figyelni de nem nagyon reagal. Az elobb felemelte a fejet de ennyi. Nem tunik lazasnak, nem vérzik semmilye szoval nem ehetett merget. Valami otlet?

2019. aug. 2. 23:19
 1/10 anonim válasza:
100%

Sajnos ehetett merget, attol fuggetlenul, hogy nem latszik a kis testen. Lehet, hogy valami belso szervi problemat okozott nala, ez nem lathato, de a mozdulatlansag utalhat erre, es a nyavogas is. Vagy leeshetett magasrol, es akkor ugyszinten belso problemak lehetnek. Biztos, hogy nincs jol. De az is lehet, hogy csak nagyon megremult egy masik macskatol, es sokk miatt van egyhelyben. Ki tudja. Ha nem mulik, holnap hivd az allatorvost mindenkepp!

Nem tudsz mit tenni most, simogasd picit, aztan biztonsagos helyen hagyd pihenni. Legyen vize, etele.

Nagyon kuldom neki az energiat! :(

Irj, hogy mi tortenik.

2019. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakai állatorvosi ügyelet csak van. Akár telefonon is lehetne hívni. Próbáld itatni fecskendőből. Lehet külsérelmi nyom nincs, de ha pl elütötte az autó akkor lehet belső vérzése és akkor kérdéses, hogy egyáltalán a reggelt megéri.
2019. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakai állatorvosi ügyeletek, ha el tudod vinni? [link]
2019. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Nem hiszem h leeshetett mert meg kiscica es ahol szoktak lenni nem tud nagyon hova felmaszni. Kicsit nedves a nyakanal szegenykenek:/ Arra gondoltam meg hogy egy masik macska esetleg bantotta.

Megprobalok par allatorvost felhivni hatha, de ha nem megy akkor nem tudom hova vinni mert ebben a kis varosban nem valoszinu hogy nyitva vannak este de megnezem neten

2019. aug. 2. 23:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Haldoklik valószínűleg. Ha mérgezett akkor nem nő hanem csökken a hőmérséklete. Dugj egy hőmérőt a seggébe. Ha kritikusan alacsony bugyoláld be és vigyázz rá míg nem találsz dokit vagy míg el nem pusztul.
2019. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ivott egy kicsit?
2019. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A hőmérőzés okos ötlet! (Ha 39 fokot mérsz ne aggódj, a macskáknál az a normális!) Sikerült elérned állatorvost?
2019. aug. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nedves a nyaka, akkor egy kutya rázhatta meg, nem sok esélye van (a csigolyák és az idegpályák károsodnak ilyenkor).
2019. aug. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnos egy orvos se vette fel a telefont:(

Megmertem a lazat 38,7 volt. Probaltam itatni de nem nagyon sikerult. Szegenykem elpusztult de azert koszonom a valaszokat

2019. aug. 3. 09:52
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom!:(
2019. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!