Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kisebb az egyik kölyök...

Miért kisebb az egyik kölyök cica mint a testvére?

Figyelt kérdés
Ketten születtek de az egyik cica a kisfiú sokkal nagyobb már megy is amennyire tud most masfél hetesek és mindig eldúrja a kislányt attól a cicitől amelyikben sok a tej. A kislány cica nem is járkál még a szeme se nyílt ki teljesen és alig tud enni...mit tegyek? :( ha addig ameddig ő szopizik elveszem a kisfiút az anya macska egyből ideges lesz... nem tudom mi legyen..tudtok segíteni?

2019. aug. 4. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne avatkozz bele!
2019. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Állatorvosnak meg kell mutatni őket.

Lehet, a kisebbiknek valami fejlődési rendellenessége van.

2019. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Ez kíváló tanács első. Nem az a cél, hogy meghaljon! Idióta! Próbáld a kicsit rátenni a mama mellére ahogy eddig. Ha nem tud eleget szopni akkor macskatápszer és kezből etetés lesz a megoldás. Ne várj vele mert ha nem jut neki elég tej akkor pillanatok alatt leépülhet.
2019. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen..gondolom nem kap elég tejcsit ezért nem tud fejlődni úgy mint a másik :( Ne avatkozzak bele?! Nem akarom végignézni ne haragudj ahogy egy kiscica teljesen leépül és szenved...de sajnos az anyamacsja többi cicijéből nem jön olyan sok tej. 2 melléből jön sok tej sajnos azokból amik egymás alatt vannak. Így a kisfiú mindig eldúrja a kislányt aki oedig túl gyenge
2019. aug. 4. 20:55
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Amíg az anya gondozza őt addig nem kell pánikolni.
2019. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ma elmentem venni tápszert a cicának, reggel megnéztem még életben volt egyet nyávogott is és egyből megörültem hogy végre van hangja. Hazajöttem elkészítettem a tápszert és mikor kijöttem nagy boldogan nem láttam. Az anyja rajta feküdt és szegény már nem volt életben. Köszönöm a válaszokat sajnos most ez nem sikerült..
2019. aug. 5. 11:15
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Majd az anyacicát azért ivartalanítsd.
2019. aug. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mindig felelősséggel gondozzuk őket de ez a cica is az utcáról került ide. Elvittük állatorvoshoz aki azt mindta fogamzásgátlót elég júliustól szednie de addigra már terhes lett. Nem akartuk hogy az legyen hiszen még elég kicsi volt hozzá de a természet közbeszólt. A kisfiút ivartalanítjuk de az anyacica gyógyszert kap mert szeretném ha nagyobb korában még lenne kismacskánk :) Utána ő is ivartalanítva lesz
2019. aug. 5. 12:45
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

Sosem voltam a fogamzásgátló híve, de ha nem kijárós, és a fiú cica ivartalanítva van, akkor erre nincs is szüksége.

Mondjuk azt jobban támogatnám, ha a menhelyről fogadnál örökbe, de szerintem nem annyira rossz dolog így ez.

Azért mégis gondold át a menhelyes dolgot. Gyönyörűbbnél gyönyörűbb cicák várnak szerető gazdira.

2019. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom :( lehet pont azért volt olyan fejletlen a pici mert a mama méh túl fiatal volt. Tényleg jobban járnátok az ivartalanítással. Annyi picike cica van akik gazdira várnak ha szeteretnél még majd.
2019. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!