Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisebb marad a legkisebb...

Kisebb marad a legkisebb kölyök az alomból mikor felnő?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz egy kölyök kutyám azt mondták sokan hogy ha nem szeretném hogy felnőttkoraban olyan nagy legyen hogy meg maradjon kisebb termetünek akkor válasszam az alomból a legkisebbet mert majd mikor felnő akkor is ő sokkal kisebb lesz mint a testvérei. Nektek mi a véleményetek ez tényleg igaz?

2017. aug. 24. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában igen, valamivel kisebbek maradnak felnőtt korban is. Az extrém túlhizlalás nem számít.
2017. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy vagy... Lehet itt elnyomja a többi kölyök, de később egyedül bőven jut kajához és beéri őket. De az is lehet, hogy nem. Nem lehet biztosan megmondani.
2017. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani.
2017. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az előzőknek igaza van, nem lehet biztosra tudni. Az én kutyimnál pont így volt, ő volt a legkisebb és a leggyengébb, kisebb is maradt, mint az átlag, de teljesen egészséges :)
2017. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már láttam mindkét esetet, de az az általános, hogy behozzák a lemaradást. De egy almon belül azért nincsenek olyan nagy méretbeli különbségek felnőttkorra(szerintem).
2017. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Nekem előző kutyám legkisebb volt, négy hónaposan viszont már nagyobb volt, mint az alomtesója a tenyésztőnél.
2017. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni.


De olyan nagy méretbeli különbségek nincsenek az almokban.


Egy almot ismerek közelebbről ahol 3 kölyök született egy kan meg egy szuka kb azonosak méretben,pedig a kan volt a legkisebb kölyökként, a 3. aki szintén szuka a legnagyobb,de csupán azért,mert sokkal vastagabb csontú és hosszabb így testesebb lett,de ez kölyökként nem látszott,csak hogy hosszabb a másik két tesójánál. Szóval felnőttként a kan behozta a lemaradást és kb akkora lett mint a másik szuka.


Megveheted a legkisebbet is,de nincs rá garancia,hogy sokkal kisebb lesz az alomtesóknál.

2017. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, mikor kutyát választottunk egy ismerösünkkel, ők a legnagyobbat vitték az alomból, mi a legkisebbet, felnőttként mégis mi a kutyánk volt a nagyobb termetű :)
2017. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!