Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kisebb az egyik kölyök...

Miért kisebb az egyik kölyök cica mint a testvére?

Figyelt kérdés
Ketten születtek de az egyik cica a kisfiú sokkal nagyobb már megy is amennyire tud most masfél hetesek és mindig eldúrja a kislányt attól a cicitől amelyikben sok a tej. A kislány cica nem is járkál még a szeme se nyílt ki teljesen és alig tud enni...mit tegyek? :( ha addig ameddig ő szopizik elveszem a kisfiút az anya macska egyből ideges lesz... nem tudom mi legyen..tudtok segíteni?

2019. aug. 4. 20:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A fiú cica a kölyke :) A mama cica pedig az utcáról lett befogadva :) Ahány cicám volt eddig mind az utcáról került hozzám :) (az egyik köszönhetően a paraszt szomszédoknak akik mérgezték el is pusztult...viszont sokat élt és nagyon jó anyuka volt.) Igen sajnos túl sok kölyök cica van, de egyelőre nem szeretném véglegesen ivartalanítani őt csak a kisfiút. Eddig a kutyusunk miatt nem hoztunk cicust soha, mert szegény már öreg és a macsekok mindig kidúrják a helyérőp, volt hogy kint aludt a hidegbe úgy kellet nekünk visszavinni a meleg helyére sajnos. De mindig mégis itt kötött ki egy-egy cicus mert megsajnáltuk őket. A mostanival egész jóban vannak szerencsére :)
2019. aug. 5. 22:30
 12/15 A kérdező kommentje:
De elgondokozom azon amit mondtatok..lehet érdemes lenne ivartalanítani őt is :) csak sajnálom szegénykét..mégis nagyobb műtét mint egy kisfiúnál. Nem akarom, hogy bármi baja legyen
2019. aug. 5. 22:32
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj a műtét miatt ne aggódj, rutinműtét.:)

Én is féltem, de semmi baja nem lett a cicusnak. Most teljesen ugyanolyan kis bolond, mint előtte, semmiben sem változott.

És örülök neki, hogy sok betegségtől mentettem meg. Nem bírnám ki, ha rákban pusztulna el, főleg úgy, hogy tehettem volna ellene.:(

2019. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekünk tavaly volt ilyen szomorú esetünk. Sajnos nem lehetett megmondani hogy mi volt a fejletlenség oka. Így születnek ilyenkor. Azért nem tud enni,mert a természet kegyetlen... és a kiválasztódás miatt vagy az anya nem engedi enni, vagy pedig a testvérei lökik el onnan. Lehet hogy már a méhben nem fejlődnek, vagy keringési problémájuk van stb...Ilyenkor nem lehet mit tenni. Sajnáltuk mi is nagyon de ezek a picikék sajnos nem élik túl. 😢
2019. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat az előzőből lemaradt, hogy van azért a természetes szelekciónak egy pozitív hatása is, hiszen van egy egészséges kisfiú cicád. Ha ivartalanítod a mamát és a fiú cicát is, akkor már te irányítod a szelekciót:azaz sok szenvedéstől óvod meg őket, magadat is, valamint véget vehetsz a szaporításnak,nem várt kiscicákkal,gazdi kereséssel,orvosi ellátással gazdagított nyaraknak. Minden résztvevőnek jó az ivartalanítás. A cicák nyugodtabbak, egészségesebbek lesznek-hiszen ők azok a természet által. Párhuzamosan te is boldogabb gazdi lehetsz! :)
2019. aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!