Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő junior tápokról?

Figyelt kérdés

Friskies,whiskas,vagy purina one? Csak junior érdekel! És ha esetleg ezek közül egyik sem,akkor milyen tipusú a jó?

Én mondjuk purina one-t szoktam venni,imádják a cicáim,de miért nem jó a whiskas? Friskiest ajánlja valaki?


2014. jan. 6. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Wiskast nem ajanlom mert az aslo kategorias tap. Nekunk a. Macskank frieskis juniortol ment a hasa! A one kajat nem ismerem ilyat soha nem vettunkde asszem az kozepkategorias! A legjobb a Royal Canin. De mi Virbac kajat szoktunk venni! Nezz utana az interneten ngyon jo tap! Van mindenfele: kolyok,felnott,idos maskaknak! Es van ivartalanitott cicaknak is! Sot meg a vesekovet is megelozi! :D
2014. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A whiskas és a friskies a vivág legrosszab tápjai. Ha elolvasod a hátulját láthatod ,hogy csupán 4% húst tartalmaz ami édes kevés. És egy csomó tartósitószer meg szinezék.NAGYON NEM AJÁNLOM!!! A purina One egy középkategóriás táp és sokkal jobb mint a whiskas és társai.Ezt add a cicádnak.
2014. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor maradok a purina one-nál! A whiskasról tértünk át a purinára,mert nem hallottam róla jókat,viszont azt is nagyon imádták. De nkább jobbat,szeretném,ha sokáig egészségesek lennének! :) Sajnos a royal canint nem engedhetjük meg magunknak,de attól ne egyenek szemetet ... :)
2014. jan. 6. 17:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Küldenél képet a cicádról???Hogy hivják??Kiváncsi vagyok:)
2014. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a kérdésedre megkaptad a választ, én is inkább a purinát ajánlanám, a többit semmiképp sem. Viszont ha kiszámolod nem jössz ki sokkal rosszabbul egy prémium táppal sem. csak egyszerre kell megvenni a nagyobb tömeget, de napi adagra lebontva kb 90-100,- egy napi kaja! Hidd el megéri, mert kevesebb is kell belőle, mivel nagyobb a hústartalma, amitől nem lesznek éhesek! Nem kell royal canin, ott a hills, a tast of wild, acana, applaws stb.. zooplusson fent van egy csomó, csak mielőtt berendelsz próbáld ki. nem tudom milyen helyen laksz, de sok állatkereskedésbe megkapod kimérve is az állateledelt, jól jársz vele, nincs postaköltség, annyit kérsz amennyi kell. állatorvosoknál szokott lenni mintában eledel, biztos ad neked kipróbálásra. Ilyen bolti eledelek közül még a Perfect Fit jó, ugyanolyan árban van mint a Purina,és kb ugyanaz is van benne, kinek mit eszik meg a cicája. Friskies, Whiskas, Kitekat, Darling, Pet Vital stb nagyon gagyi, kár érte pénzt kiadni, a kórbor macskákat etetem vele, mivel nem vagyok gazdag és ezek olcsók, és sajnálom őket ezért!
2014. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a segítséget!

sajnos nem tudok képet felrakni a cicákról,mert nem otthonról írok,itt pedig semmit nem lehet feltölteni gépre,elvileg még a net is tilos! :( Pedig szivesen dicsekednék velük,nagyon aranyosak! :)

Utolsó,meg fogom nézni az általad ajánlott tápokat! Átlagban 20 dkg-ot esznek a cicák naponta!

2014. jan. 7. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi az acana.hu-rol rendeljuk ezt a wild prairie vagy milyen nevu tapot, 7kg-os kiszerelesben 11.000 huf es ingyen hazhozszallitjak. A macskak imadjak, a fott csirkehusra ra se neznek, amig van tap az etetotalban :)


Ja, csak azert jutott eszembe, mert elvileg ez a tap minden eletkorban ajanlott, legalabbis azt irja. A mi macskaink 3,5 honaposak kb, szoval elegge juniorok meg.

2014. jan. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!