Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Köhögés. Nagy baj?

Köhögés. Nagy baj?

Figyelt kérdés

Ha egy macska kiskorában is talált cicusként került hozzánk, akkor is köhögve stb, de azóta nem, ha most újra köhög, az nagy bajt jelent?

Tegnapelőtt vettem észre este "hurutos" köhögést nála, de nem igazán vettem komolyan. Ma ismét köhögött, utána pedig néhány percig hangosan vette a levegőt (egy kevés orrváladék is megjelent, és egy kicsit csipásodott is).

Régen kamillateával törölgettük a szemét és orrát, ez sokat segített. Most is segíthet ez?


2019. aug. 7. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Komolyan mondom, ha még 1 kamillateás marhaságot meglátok, nem tudom mit csinálok. A macskanáthára vagy a szemváladékozásra (meg úgy istenigazából semmire) rohadtul nem jó a kamillatea.


Vidd el dokihoz, mert macskanáthának tűnik. Nincs beoltva?

2019. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem jó a kamillatea, ÁLLATORVOS kell! Ha nem tudjátok ezt biztosítani, nem kell tartani állatot, bármennyire szeretnétek is!
2019. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kicsi korában átesett macskanáthán, akkor maradhattak vissza ilyen szövődmények. Volt ilyen cicám, hol jobb, hol rosszabb volt a helyzet és igazából állatorvos sem tudott vele mit kezdeni. Több dokinál is jártunk, mind ugyanazt mondta, hogy a "szörcsögés" az a kiskori macskanátha szövődménye.
2019. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!