Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Por belégzése és fájó köhögés...

Por belégzése és fájó köhögés nagy levegővételnél?

Figyelt kérdés

Ma egy elég poros környezetben voltam egy jó ideig, és rengeteget belélegeztem (volt a szám és orrom előtt valami, de nem sokat segített).


Amikor kifujtam az orromat, fekete volt a dolog benne. Elnézést, akinek ez gusztustalan. Mikor pedig nagyobb levegőt vettem (a jó levegőn is), köhögnöm kellett, és eléggé fájt. Ezzel úgy voltam, hogy normális.

Eltelt azóta lassan 6 óra, és még mindig ez a helyzet (nagy levegő-> köhögés), szóval kezdek kicsit aggódni.


(Tudom, hogy a tüdőmön nagyon minimális por lehet, hiszen az orromban, és a légcsövekben is fenn akad, majd köhögéssel feljön.)


Mikorra várható körülbelül, hogy elmúlik? (Nem médiumoktól kérdem, hanem, akiknek esetleg volt már ilyen vagy értenek hozzá.) Illetve meddig normális?



2019. júl. 11. 23:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!