Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Lehetséges hogy a cicám a kora miatt nem hall már?

16 éves macskáról van szó, és azt figyeltük meg, hogy szegény már nem hall semmit.

Állhat betegség mögötte, érdemes orvos, vagy ez korral járhat?

Keress kérdéseket hasonló témákban: macska, cica

aug. 12. 10:10  Privát üzenet  

A válaszok

Milyen színű a cica? A fehérek pl genetikailag hajlamosak a süketségre, kortól független.

Én dokinak mindenképp megmutatnám, nézze át a fülét, fizikailag rendben van e minden. Egy általános kontroll amúgy sem árt néha.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 12. 10:21 Privát üzenet
Mivel öreg cicáról van szó, én mindenképp elvinném egy kivizsgálásra mivel a kora miatt betegség is állhat a háttérben!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont aug. 12. 16:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Apám látta kora d. u. hogy vérzik a cicám orra de tovább sétált valamerre kint, én most értem haza, hivogatta apám meg most én is, hogy dokihoz vigyük. Nem jön. Lehet már késő?
Másnál is ez van? Az én cicám, ha az ölembe jön dorombolni, dagonyázni, akkor csöpög a nyál a szájából. Megjegyzem pici kora óta ez van.
Tegnap kora délután szült a cicám, azóta nem volt kint kakilni, pisilni. Miért? Tegyek bentre neki almot? Inni sem nagyon iszik, de enni eszik.
9 honap utan elokerult a cicam! Emlekszik meg ram? Ha nem akkor hogyan tudnam elohivni az emlekeit? 1,5 eves volt mikor eltunt, es 8 hetes kora ota volt nalam.
A 3 éves cicám minden kora reggel és késő este megbolondul egy időre. Ez normális?
5 és fél hónapos kandúr cicám 10 hetes kora óta teljesen szobatiszta volt. Most viszont a lakás több pontján is végzi kis és nagy dolgait. A cica wc-t is használja, de mindenhol...

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!