Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másnál is ez van? Az én...

Másnál is ez van? Az én cicám, ha az ölembe jön dorombolni, dagonyázni, akkor csöpög a nyál a szájából. Megjegyzem pici kora óta ez van.

Figyelt kérdés
Nem tudok ellene csinálni semmit, mindig tiszta nyál leszek, baja nincs, csak ilyen. Másnak is ilyen a macskája?
2009. nov. 11. 11:48
 1/8 anonim válasza:
40%
Biztos túl jól esik neki :).
2009. nov. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik cicám ha simizem és örül akkor az orra folyik kiskora óta. A másik cica még pici nincs egy éves (így ennek tudom be a dolgot) de odafekszik a kezünkbe elhelyezkedik dorombol és murrog és szopizik :)

Nagyon édes ő is :) ha megzavarjuk nyávog kegyetlen vékony hangon (kisfiú, még megvannak a férfiasságára utaló monyok :)) ilyenko persze tiszta nyál lesz a rajtunk lévő cumó

2009. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

cukkiii lehet nálunk is ez a szitu:)


törükköző

2009. nov. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én cicám is nyáladzik simi közben.
2009. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az enyém is
2009. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam ilyen jelenséggel,nekem nincs csak nagymuteromnak vannak macskái de egyikse nyáladzik,ha az ölemben van és simogatom!
2009. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az enyém is nyáladzik ilyenkor.
2016. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, a fiúk nyáladzanak. az én macskám lány, és még nem fordult elő.
2016. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!