Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj van, valaki?

Baj van, valaki?

Figyelt kérdés
Az elobb jott haza a macskam, azaz az ajtó előtt fekudt es nyavogott, behoztam, csak fekszik, neha nyavog es szaporan liheg, mintortenhetett, mi tévő legyek?

2019. aug. 12. 22:07
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
A hasi része nem kemeny egyebkent, korabbam is nyomogattam, probaltm szerveit kitapintani, akkor nem verzett, gyanitom h az emelestol kezdett. De a hasa az tapintva olyan amilyen elotte is volt
2019. aug. 13. 00:59
 22/35 anonim válasza:
100%

Előző vagyok.

Figyelj muszáj megnézned a pocakját mert ha kemény akkor elég valószínű hogy belső vérzése van.

2019. aug. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
100%
Telefonálj be egy ügyeletere és érdeklődj hogy mi lehet.
2019. aug. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Eltudott aludni, nem akarom most felzaklat i meg félek h ujra elkezd verezni, az hogy most nem oldalra fekuve aluszik igy nemtudom vizsgalni, de a hasa az puha, nem kemeny. Utana neztem mivel jar a belso verzes, de azok a tunwtek nincsenek jelen, ha csak ez a verzes nem a vegbel nyilasbol jon, amit kizarok, mert legelso tisztitasnal full tiszta volt a feneke, nagyon ugy tunt h a herebol folyt ki a ver, mert a himvesszonel sem lattam serulest, a hereket meg nemlattam át a bundaja miatt, csak legutobb mikor verzett, a herejen volt a legtobb vér.
2019. aug. 13. 01:08
 25/35 anonim válasza:
Remélem minden rendben lesz
2019. aug. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Oltári nagy hülyeséget mondassz.A herének semmi köze nincs a belekhez,a gyomorhoz vagy bármi ilyesmihez.Ha valóban a here vérzik akkor nemi szedv vagy hugyhólyag és azok hozzátartozói.


Ha végbél akkor nem a nemi szervből folyik hanem a végbél nyílásból (khm..fenék,ürítőlyuk).


Ha has és hastáj akkor legfeljebb a száján folyna ki,vagy hányná a vért.


Ilyen vérzéssel meg csak úgy nem aludna el.Az vagy ájulás vagy haldoklik.


..Vagy közel sincs akkora probléma mint amekkorának hiszed.

Minden esetre ha neked nincs is időd bemenni TELEFONOD VAN.Hívd fel őket (bármelyiket,az nem lényeg hogy helyi vagy sem.Google-> állatorvosi ügyelet -> kiírja melyikek vannak nyitva,ott a telószám is).


De annyira hihetetlennek hangzik,hogy ilyen komoly pillanatokban is ennyire bénák az emberek..van időd ide írni,de telefonálni a macskád életéért nincs.

2019. aug. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
szoval sem mondtam, hogy a here es a vegbelei osszetartoznak.. Kosz a semmit, vartam mar egy ilyesmi kommentet, aki csak ugat, a körülményekrol mit sem tudva. Szerinted nem jartam utana? Ez volt a legutolso opció, hogy ide irjak barmi tipp miatt.
2019. aug. 13. 02:57
 28/35 A kérdező kommentje:
Most megint fájdalmai vannak, aludt nyugodtan 1 orat, picit megemeltem most, nem verzett, lehet hogy az előző esetnel vereset pisilt?
2019. aug. 13. 03:10
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Hívd már fel az ügyeletet te isten barma!! Vagy sikerült kinyírnod a macskát?
2019. aug. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetsz hogy húgyköves és nem tud pisilni/vért pisil?

Szerintem az a legvalószínűbb.

Ha még él vidd orvoshoz mielőbb, így nem fog már sokáig élni!

2019. aug. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!