Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnám eltávolítani a...

Hogy tudnám eltávolítani a szomszéd macskáját?

Figyelt kérdés

A helyet a következő: van egy szomszédom, akivel nem vagyunk túl jóba, ezért együttműködésre nem számithatok tőle, de a lényeg nem ez, hanem:


A szomszéd macskája állandóan átjárkál a kertembe, itt randalíroznak a macskák, és nekem tele van a hócipőm velük. Űzöm őket, de nem tágítanak. Próbálkoztam azzal, hogy bottál óvatosan oda vágok, csúzlival is lőttem, de egyszerűen állandóan vissza jár. Nemakarok én macskafarmot a kertembe.


Hogy tudnám úgy eltávolítani, hogy maradandó sérülése ne legyen? Nyílvan valóan nem akarom megölni, bár eddig csak azt tanácsolták, hogy mérgezzem meg, de tényleg nem áll szándékomban ártani neki, csak azt szeretném, hogy ne jöjjön többet.


Előre is köszömöm a válaszokat!



2019. aug. 18. 16:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%
Szomszéddal tudatni kéne, hogy törvény szerint felken belül kéne tartania a macskáját.
2019. aug. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%

"Miért baj az hogy átjár? Okoz valami kárt? Plusz ha jóba lennél a szomszéddal mit csinálna szerinted ha szólnál neki? Semmit."


Én jóban vagyok a szomszéddal, de annyi van, hogy megsértődött a tegnap, amikor szóltam neki, aztán most már nem is vagyok jóban vele.


Igaz, neki nem egy macskája van, hanem nyolc, plusz egy zsebkendőnyi udvara, keményre döngölt földdel...és ja, van 3 kutyája is.


A ciccek meg egy hatalmas, szabad alomnak nézik a kertemet. Magyarul, összeszarják. Kiássák a virágaimat, tönkreteszik a sziklakertemet, telefossák a gyepemet. És elviselhetetlen bűz terjeng az udvaromon. És alighanem a kis, cukorsüveg fenyőm is a macska vizelettől pusztult el.


Én szeretem az állatokat, a macskákat különösképpen, de most már kiráz a hideg, ha meglátom esténként a 4-5 macskát, akik remekül érzik magukat nálam.

2019. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Teleülteted a kertet macskariasztó növényekkel, illetve rendszeresen elzavarod a macskákat (pl. kiabálással/egy kis vizet löttyintesz feléjük). Előbb-utóbb leszoknak az átmászkálásról.
2020. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!