Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akar elköltözni, mit tegyek?

Nem akar elköltözni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lányom, 34 éves és még itthon él. Dolgozik és valamennyi tartaléka is van.

A párját másfél éve ismerte meg, jó fiú... a férjem nem szereti és zsarolja a lányunkat.

Azt mondta ha összeköltözik ezzel a fiúval (alberletbe menénnek) ide vissza nem jöhet.

A fiú nem egészen magyar, de szerintem ha az lenne az sem lenne jó a férjemnek. Három komolyabb kapcsolata volt de soha senki nem volt jó férjemnek.

Most mi is összevesztünk, mert elmondtam mit gondolok.

De a lányommsl nem sikerült beszélni, ő az apja párján van és szerintem fél hogy nem fogja szeretni, ami butaság.

Nem tudom mit tehetnék.


2018. márc. 13. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Sajnálom :(

Sok sikert

2018. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez baromsag. A lanyodnak elkell mennie ha e miatt a ferjed kitagadja az mar az o szegyene.... az a kettotok haza o haza mehet akarmikor hozzad.. ha az apjahoz nem is toled nem tilthatja meg..
2018. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Tipikus elnyomott feleség és lány.. Neked is költözni kéne onnan ahol saját véleményed se lehet..
2018. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Az utolsónak van igaz. Mindkettőtöknek lépni kellene. A lányodnak mindenképpen.
2018. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem az a tipikus ...

Nálunk inkább csak a gyerek miatt van a vita, a többi dologban inkabb én vagy közösen dönttünk.

De a gyerek az szent, a mindene az apjának a születése óta. Mindig mindent megkapott, erőn felül dolgozott érte.

2018. márc. 13. 19:00
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Akkor sincs joga magához láncolni 30 felett megzsarolni..
2018. márc. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Csak a pasi ne olvassa ezt a kérdést.. én lelepnek lehet a helyében
2018. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
ide vissza nem jöhet. Hát én vissza se mennék. Lehet jobb is ha nem mehet.. Mindent megadott a lányának. El tudom képzelni. A lelki terrort adta,h 30 felett még pasit se választhat..
2018. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2018. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyen szülők akik ezt csinálják. És gyerekek akik hagyják. Van egy ismerősöm akinek míg élt anyuka addig soha egy kapcsolata nem jött össze. Mindig volt valami, a gyereke apja lelépett stb.. meghalt pár éve az anyja és rögtön talált magának valakit 50 évesen azóta jól megvannak , össze is házasodtak. A férjed nem normális. Majd te leszel a hibás ha szólsz. 34 évessel már nem tudsz mit csinálni. 15 évvel ezelőtt kellett volna ezt az abnormális dolgot szétrombolni. Erősíteni, megbeszélni a lányoddal hogy normális ha van társa, igenis is ki kell repülni.
2018. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!