Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátom n nem akar elköltözn...

Nikike23 kérdése:

A barátom n nem akar elköltözni az anyjától, én pedig igen. Mit tegyek? Vélemény.

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együt a baratomál , aki az anyjával és a nagymamájaval él. Nem régen beszéltünk róla vagyis jobban mondva veszekedtünk... a barátom 35 éves és magán valalkozó. Nem mondom hogy olyan rossz anyósom van de nem mondunk neki semit és ő mindent rendel magától és bele szól meg az ágyhúzatba is. De ha valami kell az anyósnak valónak vagy a nagyijának és nagyon boszant főleg az amikor azt mondja hogy ő mindent tudd és ő a leggokosab. Szóval nekem ebböl nagyon elegem van mán és meg mondtam a barátomnak ere ő fel húzta az orát hogy neki jó ottan mert föznek és mosnak rá vagy azt mondta hogy hozzá épit de az nem olyan. Szóval én külön akarok menni ő nem. De szerintem nem fogom soha a büdös életbe rá szedni. Vélemény

2017. okt. 29. 21:31
1 2
 1/20 anonim válasza:
94%
35 éves, és pénze is van rá, akkor nagyon gáz.
2017. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mert neki így kényelmes ezt mondja de visszont 3 asszony nem fér össze egy konyhában és ezt neki nem lehet be magyarázni ő azt mondta hogy inkább elhagy mint hogy elkeljen a hazból költözni
2017. okt. 29. 21:40
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Tehát nem szeret. Ez van sajnos.
2017. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Mi a kérdésed? Nem vergődni kell, hanem összecsomagolni és lelépni.

Aztán keresni egy FÉRFIT.

2017. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szeretni szeret mert azért sokat át éltünk meg mindent meg tesz de ő azt mondta hogy inkabb rá épit még de az van hogy nekünk van ház és csak fel kell újitani és még ugyan abba a faluba is van a haz és ingyen meg kapnank a szuleimtől..
2017. okt. 29. 21:48
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj hogy leszarja mit szeretnél, ennek így nincs sok értelme.
2017. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Figyelj... akinek ennyi idősen eddig nem volt igénye a függetlenségre, annak nem is lesz. Neki megfelel ez a tiniélet (az se véletlen, hogy ennyivel fiatalabb csajt igyekezett összeszedni, mert azt hitte, annak így is jó). Ha komolyan lépni szeretnél, hagyd ott és önállósodj, pl. vegyél ki egy lakást bérbe, aztán egy darabig várd, hátha utánad megy, de szerintem nem fog.
2017. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Szomorú, de hagyd ott.
2017. okt. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Csak ismételni tudnám a többieket sajnos, de látod kimondta. Inkább elhagyna, minthogy el költözzön. Ha eddig nem változott 35 év alatt, akkor most sem fog. ELhiszem hogy szeret, de nem annyira hogy együtt éljen veled.
2017. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Tesóm tudod miért lakik otthon majdnem harminc évesen?

Mert kényelmes neki, hogy mosnak főznek takarítanak rá.

Ha össze is tudnál költözni ezzel az emberrel, a cselédje lennél.

2017. okt. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!