Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska hány kn-ről talál...

Egy macska hány kn-ről talál haza?

Figyelt kérdés
2019. aug. 24. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem fogsz használható választ kapni, ugyanis a gazdák nem tudják, merre csavarog a cicájuk, a macskák nem számolnak be az útvonalukról. Illetve macskafüggő is. Van, amelyik több kilométerről is hazatalál, és van amelyik a szomszédból se (ha korábban nem járt arra mondjuk, mert be volt zárva).
2019. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11%

Fene tudja. Vannak történetek, hogy valaki megunta macskáját és elvitte 30 km re. Egy hét múlva meg a macska otthon.

Én egyszer akartam kivinni macskát mert mindent kinyírt az udvaron ami mozgott és megelégeltem, elajándékozni nem tudtam mert öregebb kandúr volt, senkinek nem.kellett.

Szóval gondoltam elviszem jó messzire autóval. Kb.6-7 kilométer után kiszabadult a dobozból és amit lerendezett az autóban...

Muszáj volt kiengednem. Mondom kb.6-7 km re voltunk az otthontól és kinti macska volt, járt kelt amerre akart évek óta. Na miután kiengedtem ott akkor, azóta nem láttam. Vagyis nem talált haza viszonylag közelről. Persze az is lehet, hogy lelőtte valaki stb. Nem tudom.

2019. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de csak úgy körülbelül kérdeztem.
2019. aug. 24. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!