Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ehet tejfölt?

Macska ehet tejfölt?

Figyelt kérdés
Ma kapott egy keveset belőle, és nagyon ízlett neki. De nem mertem többet adni.
2019. aug. 29. 21:57
 1/6 Luney válasza:
10%
Jól tettef hogy nem adtál többet!
2019. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Sem tejet,sem tejterméket nem ehet,mert a szervezete nem tudja feldolgozni. A macskatej is csak néphülyítés. Az,hogy régen tejeltették a macskát és "nem volt semmi baja",szintén marhaság. De volt baja. Élt 2-3 évet és egyszer csak nem jött haza,mert elfososodva,legyengülve elpusztult a pajta mögött. Üdv.egy állatorvosi asszisztens
2019. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
A fermentált tejtermékek (pl. joghurt, kefir, tejföl), valamint túró, sajt már nem tartalmaznak tejcukrot, így nyugodtan adható kedvelt macskacsemegének, mint ahogy te nassolsz, tehát nem fő étkezés helyett.
2019. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tejfölt lehet. És nem 2-3 évet élt a nagymama háztáji macskája, hanem vagy 15-öt.
2019. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kutyák és macskák nagy része laktózérzékeny. És bár a joghurt, tejfölt laktóztartalma alacsonyabb mint a tejnek, én laktózérzékenyként ugyan olyan rosszul vagyok tőlük ezért a kutyáknak sem adok soha.
2019. aug. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Egyelőre nem volt hasmenése tőle.Tejet régebben adtam neki, de azt nem igazán bírta, így azóta nem kapott csak laktózmenteset egyszer.Az meg nem ízlett neki. :D
2019. aug. 30. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!