Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor kell aggódnom ha nem...

Mikor kell aggódnom ha nem eszik nem iszik a cica?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt hoztuk haza a kiscicát a tenyésztőtől, azóta javarészt el van bújva ami érthető, ma már előjött párszor, viszont 27 órája nem evett egy falatot sem, valószínű inni sem ivott hacsak éjjel nem amikor nem láttam, de se tegnap nap közben sem pedig ma biztos nem ivott semmit. A tenyésztő szerint ne aggódjak, de mégis csak egy pici cica hamar kiszárad... 13 hetes. Már cicatejjel is próbálkoztam hátha, de semmi.
2019. szept. 3. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy evett és nem ivott semmit?

Én már aggódnék, a macskák, főleg a kicsik nem bírják sokáig az éhezést.

Ugyanazt a kaját kapja, amit eddig? Tedd a kajáját a búvóhelye közelébe.

2019. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ugyanazt kapja, de semmi... Megpróbáltam odatenni neki de elfordul tőle.
2019. szept. 3. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahova elbújt, annak közelébe tegyél vizet, kaját, kis almot. Éjszaka biztosan előmerészkedik. Ne csalogasd, piszkáld. Idővel magától ki fog jönni. Eleinte akkor sem kell rárohanni rögtön. A kaját-vizet akár kétnapota picivel távolabb tedd, ahol al van bújva.
2019. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tenyésztő, és nem szaporító? :/ Fura, hogy ennyire fél a cica, jól szocializált kiscicák könnyen alkalalmazkodnak az új környezethez, keresil az ember társaságát! Egészen biztis, hogy nem evett semmit? Hagytatok előtte kaját? Ennyi idő után én már aggódnék, ez nagyon sok ilyen kicsinek. Ugyanazzal a táppal próbálkoztatok, amit az előző helyen evett?
2019. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Silver Pinky tenyészet, törzskönyves! Ugyanazt kapja amit eddig.
2019. szept. 3. 14:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 1 éves cicát fogadtam be macskamentőktől. Ő a harmadik napon evett csak először, én már előtte sírtam a tehetetlenségtől, volt aki azt javasolta, vigyem vissza. Szerencsére nem tettem, harmadik nap munkából hazaérve láttam, hogy félig üres a tálkája, onnantól már boldogan hempergett a cicus és lehetett "dögönyözni".

A legtündéribb cica, akit ismertem, most már elmúlt 6 éves.

2019. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Róluk sajnos hallottam már rosszat, került már ki tőlük beteg cica. Még mindig nem eszik? Konzervvel is próbáltad?
2019. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!