Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska száraztápot le lehet...

Macska száraztápot le lehet fagyasztani, vagy az hülyeség? Ha nagyobb adagot rendelnék belőle, mondjuk 10 kg-ot.

Figyelt kérdés
Szétporcióznám kisebb adagokra, és lefagyasztanék belőle néhány adagot, mert azt hallottam, hogy egy ilyen nagy adag be is penészedhet állítólag, ha többször, sokáig van felnyitva? Előre is köszi!
2019. szept. 3. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Az után nem hiszem, hogy a macska meg akarná enni. Valamint ez száraztáp. Ne nyisd ki amit nem használsz, vagy ne rendelj irreális mennyiséget.
2019. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy tedd bele jól zárható dobozba. Bár 10kg sok hogy pl ételesekbe ami jól zár eldobozold de van külön ilyen macskatáp tároló doboz is.
2019. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs értelme fagyasztani, mert igen nehezen romlik meg, de elvileg le lehet. Hogy a macska megeszi-e...nos, amelyik nincs elkényeztetve, az megeszi.
2019. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. szept. 3. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha olyan dolgot vesztek amiben van kis nedvesség elszívó zacskó azokat összegyűjtöd és bele kevered a tápos zacskóba, így nem fog nedvességet kapni és bepenészedni. Én nagyobb kiszerelésnél így csináltam :)
2019. szept. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!