Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a cicával?

Mit csináljak a cicával?

Figyelt kérdés
Volt egy kiscica az utcán és vittem neki kaját mindennap és ma követett haza hoztam nem hagytam az utcán mert ott van egy kutyafuttato meg sok auto járkáll arra és ezzel az a baj hogy allergiás vagyok rá és a lakásban elég rosszul vagyok tőle nem tudom mit csináljak vigyem vissza?? Sajnálom szegényt nem akarom kitenni :(

2019. szept. 9. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Szedjél allergia elleni gyógyszert.
2019. szept. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Kinti cicának még beválhat. Így nem kell elzavarnod a háztól, és mégis otthonra talál nálad. Egyszer-kétszer ha kimész, megcirógatod, nem fogsz befulladni tőle.
2019. szept. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Tedd fel facebookra allatos csoportba! Remelhetoleg talalsz neki gezdit!:))

Van egy olyan, hogy allatbaratok kozossege, cica imadok. Ezekben erdemes probalkozni, eleg sok tagja van. De akar kerheted allatmento oldalak segitseget, hogy rakjak ki a cica kepet az oldalukra.

Vissza semmikepp ne vidd, kerlek!

2019. szept. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De ha te nem szeretned kitenni, en is szivesen kirakom neked par ilyen csoportba, ha kuldesz par kepet a cicarol es leirod az elerhetoseged, ahonnan a cicat lehet elvinni.
2019. szept. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kertes házad van, esetleg egy zárt kifutó csirkehálóból sokat segít.
2019. szept. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Facebook csoportba rakd fel, vagy állatvédők segítségét kérd, hogy osszák meg.
2019. szept. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Én is megtudom osztani ha adsz infót és fotót a Pesten Hallottam Macskákkal csoportban. Ne vidd vissza ha már megmentetted!
2019. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!