Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak hogy tudjak...

Mit csináljak hogy tudjak aludni vagy hogy csináljam?

Figyelt kérdés
1 hónapja van nálam egy kisfiú cica 1 éves amúgy nagyon aranyos értelmes de mindennap 4 es 5 között felkel ugrál mindenfelé és nem tudok aludni és már lassan nem bírom úgy ki vagyok merülve mivel nem vagyok rutinos cica tartó remélem valaki tudd adni bármiféle tippet vagy ha valamit rosszul csinálok köszönöm szépen

2019. szept. 25. 04:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyám volt így. Én már délutántól nem hagyom szundikálni,így nem kelt fel éjjel mert alszik végig.Előtte hajnalba mászkált és mindig felkeltett. Macskámmal nem volt ilyen gondom.
2019. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%

"Nehogy ezért kiengedd, mint első válaszoló írta!"


Ja tényleg, nehogymá', még a végén jól fogja érezni magát. Inkább rohassza meg a négy fal között. Csuda egy állatbarát vagy te, még halakat se adnék a kezedbe.

A mínuszt visszakaptad.

2019. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nagyon régóta tartok macskákat de bármilyen nehéz a gazdinak mert félti bizony a kedvében kell járni. Tehát ki kell majd engedni a kis tököst ha majd nagy lesz. Kár hogy nincs anyja mert ő sokat tanítaná a veszélyes dolgok elkerülésére is mint például az autó vagy a kutya. Az unokahúgom pesti panelban lakik de a kandúrja úgy közlekedik mint az ottlakók. Ők ismerik, ki és beengedik a lépcsőházban az meg szépen felmegy az emeletre és az ajtó előtt bekéreckedik :-D
2019. szept. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az én macskam is keltett minden nap 5kor, én mindig ráhúztam a takarómat, kb 1 év utan eljutottunk odáig, hogy 5kor bemászik mellém a takaro alá :D

Szegeny azt hiszi így kell csinállnia :D

2019. szept. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És miután bemászott a takaró alá a cicód, mit csinál? :D
2019. szept. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Dorombol, meg gyúrja a mellkasomat a kis mancsaival. És ott alszik 7ig mikor kelünk.
2019. szept. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!