Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáim megmergeződtek a...

Yldee kérdése:

A macskáim megmergeződtek a frontline spot on bolhairtótól! Mennyi az az idő ami kritikus? Mennyi idő után nyugodhatok meg?

Figyelt kérdés

Kedd óta vannak kezelve! Minden nap kaptak ellenanyagot, az egyik 2x infúziót. És addig kapják az ellenanyagot amíg muszáj. Ma már ettek, és az egyik ivott is valamennyit. A doki szerint figyelni kell őket nehogy visszaessenek!

Mennyi idő a kritikus ilyen esetben, tapasztalataitok szerint? Nem tudok megnyugodni



2019. szept. 26. 14:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Hogyan történt? Kutyáknak való szert kaptak? Abból sajnos nagyon nagy baj is lehet, de ezek szerint nálatok időben el lett kapva a dolog.

Ha már van étvágyuk, az jó jel, de azért figyelj rájuk, amennyire tudsz.

2019. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Légyszi tényleg írd meg, hogy történt, mert sokan használunk ilyen szert.
2019. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy kutyáét rakta a macskára, mert a mi cicáink évekig kapták a macskának való Frontline- semmi bajuk sem lett.
2019. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ez egy új fajta frontline. Tri act a neve, és valóban kutyákra való. De az eladó biztosított hogy semmi baja nem lehet a macskának, maximum nem irtja ki a bolhákat... Hülye idióta voltam, és rájuk tettem... Soha többet csak éljék túl! Nagyon félek hogy visszaeshetnek, vagy belehalnak. 3napja kezeljük őket..
2019. szept. 26. 15:25
 5/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos hogy a kényszeres rángásokat figyeljem, de alszanak, pihennek, ma már ettek. A nagy ivott is, de a kicsinek tegnap volt infúziója így nem hiszem hogy baj ha inni nem iszik. Ma is kapta ellenanyagot, de már kevesebbet mint eddig. Szeretném azt remélni hogy ez jó jel! De nem merek még megnyugodni.
2019. szept. 26. 15:28
 6/21 A kérdező kommentje:
Soha nem bocsájtanám meg magamnak ha meghalnának! Olyanok mintha a gyerekeim lennének! Belehalnék ha elpusztulnának. De mennyi a kritikus idő szerintetek? Segítsetek. Tapasztalatok?
2019. szept. 26. 15:30
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha már esznek, akkor meggyogyulnak.

Ne aggódj.

2019. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor a bolhairtót vettem, küölön felhívta a figyelmet az orvos (állatklinikától vásároltam), mikor kiadta, hogy nem szabad keverni a kutyának és a macskának való szereket. A tied egy gazember volt.
2019. szept. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem sima frontline, van benne permetrin is ami mérgező a macskákra. Szerintem világodítsd fel az eladót.
2019. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Még a dobozán is ott egy áthúzott macska, minden leírásban benne van, hogy macskára ne...

Hát, a permetrinmérgezés trükkös. Ha már esznek, akkor túl fogják élni, de nagyon hosszú idő, amíg (és ha!) felépülnek a tünetekből. :/

2019. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!