Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a szomszéd...

Mit csináljak a szomszéd macskájával?

Figyelt kérdés

Találtunk egy kiscicát kiderült a szomszédé,de neki nem kell.Már mindenhol hirdettem,de senkinek sem kell. Nem maradhat sokáig nálam sem mert kislány és már 4-5 hónapos lehet és lassan vemhes is lehet. Nem tudom bent tartani szüleim nem engedik. Gondolkoztam azon is,hogy ivartalanítva adom örökbe,de nem lenne pénzem a műtétre .


Hol hirdessem vagy mit írjak a hírdetésbe,ami nyerő?

Sok cuki képet csináltam már róla.


2019. szept. 27. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Pár ezer ft a műtét utána akár meg is tarthatod. Vagy ha valakinek odaadod győződj meg hogy ivartalanítja!
2019. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom nem sok a műtét,de diák vagyok nem dolgozom csak nyáron dolgoztam.

Amit megkerestem pénzt azon a kutyámat ivartalanítottam.

És találtam egy másik kiscicát akinek törött volt a lába és az ő kezelésére kell a pénz illetve az ivartalanítására.

Az a baj,hogy nem tarthatom meg,mert nem tudnám gondozni őt is és vele is foglalkozni megfelelően.

2019. szept. 27. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Macskamentő szervezetek a környékeden?
2019. szept. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
Én értem én, hogy jószívű vagy de ennek sohasem lesz vége ha az összes szomszéd macskáját begyűjtöd, pláne, hogy te sem tudod felnevelni. A szomszédod dolga lenne gondoskodni róla nem a tiéd. Te eteted és aggódsz a szomszéd meg röhög a markába és gyártja tovább a macskákat. Őt kellene felelősségre vonni gondatlan állattartásért és talán még állatkínzásért is ha elzavarta.
2019. szept. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna begyűjtened...

Írj rá egy menhelyre/állatvédőkre de nem hiszem, hogy elviszik, mert mindegyiknél telt ház van. Max felajánlják hogy ivartalanítják.

Rakd fel facebookos csoportokba esetleg.


Nekem is ilyesmi a szomszédom amúgy. Van 2 lány macskája, minden évben hozzánk fialnak. Szeretem a macskákat, de már 4 fialás után belefáradtam. Felneveltem a kicsiket, én is jó képeket készítettem róluk, de voltak közöttük olyan f0s színű tarkák is hogy szegénykék nem kellettek senkinek se.

Rajtunk maradtak. A saját macskám aki ivartalanított menekült miattuk itthonról. Végül kiraktam őket pár utcával távolabb. Nem tudtam mást, a menhelyesek se akarták elvinni őket.

Soha többet nem fogadok be az tuti.

2019. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem bántam meg,hogy befogadtam. Nem lett volna szívem ott hagyni őt olyan soványka és magányos volt.

Sőt eddig egy mentett cicust sem bántam meg(ő a hatodik) csak eddig mind gazdisodott.

Már fent van az összes facebookos csoportba,jófogás,kiscica.hu már mindenhová felraktam,de semmi. Még egy érdeklődője sem volt neki :/

2019. szept. 29. 16:55
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha 6 hónapos koráig is itt marad akkor beszélek az orvossal,hogy kedvezményesen ivartalanítsa ki hátha úgy hamarabb gazdisodik.
2019. szept. 29. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!