Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vendég kiscica, félek, hogy...

Vendég kiscica, félek, hogy vmit rosszul csinálok? Féltékeny a nagycicám, a kicsi szeretethiányos, nekem meg lelkifurdalásom van.

Figyelt kérdés

A nagy nagyon beszédes. Mindent megértek, amit mondani szeretne. Őt is úgy találtam, nagyon összenőttünk. A kicsi most 6 hetes, egy hete van itt, a nagy másfél éves. Akármikor a kicsivel csinálok vmit(féreghajtót adok neki májkrémben pl vagy tanítom vmire) a nagy egyből ott terem és hiába adok ilyenkor neki is falatot, meg vele is játszok, folyton azt lesi, hogy a másikkal miért, miért nem CSAK vele? Szomorú, eddig ő volt a mami egyetlen szeme fénye és most osztoznia kell. Hiába foglalkozom vele is, meg ő egy hisztis követelőző kisúr, neki nem számít, csak a másik cica, hogy elveszi a helyét.

Mit tegyek?


2019. szept. 29. 08:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mindent megadok neki, ő döntött úgy.
2019. szept. 29. 16:36
 12/12 anonim ***** válasza:
Csak annyit, hogy nem a legjobb ha egyforma tápot kapnak! A nagy steril cicáknak való tápot kell ennie, a kicsinek meg junior tápra lenne szüksége. Nem tudom ezt hogyan oldhatnád meg. Milyen tápot adsz nekik?
2019. szept. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!