Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem baj, ha a cicám büdös...

Nem baj, ha a cicám büdös bogarat eszik?

Figyelt kérdés
Benti cica 4 és fél hónapos sziámi.Kint az erkélyen szedegeti össze a büdi bogarakat.Én nagyon félek ezektől a bogaraktól ,ha rám esne ,hát nem tudom mi lenne. A macska meg hordja be,mint valami trófeát. Játszik vele végül meg eszi. Nem lesz valami baja tőle? Ott a sok kaja előtte, plusz még kap hozzá husikát,csirke szívet zúzát. Száraz táp az mindig van előtte.Tehát nem éhes vagy ilyesmi.Fogy is a kaja tehát eszik. Próbáltam,hogy nem engedem ki,de úgy nyávog mint akit nyúznak. Panelba lakunk nem akarom,hogy azt higgyék,hogy bántom azért visít.

2019. szept. 29. 12:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

A nősténynek nem ízlet, de bőszen ette. Sajna nem tudtam róla képet csinálni, ahogy megpróbálja a szagot kiszedni a szájából.

A kölykök olyan büdik tőle, viszont nincs vele gondju

2019. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Mikor a cicám bent megfogja és látom, hogy megeszi hát, egyrészt undorító, de komolyan másrészt meg aggódom, hogy nem lesz baja tőle? Sajnos nekik ez ösztönösen jön úgyhogy nincs mit tenni. Ja, engem is zavar valamiért!:D
2019. okt. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12-es vagyok!

Tudom, engem is kikészít vele és hisztirohamot kapok, de ha szeretnéd akkor sem tudnád megakadályozni sehogy! Amit megtalál azt úgyis meg fogja enni ha úgy akarja. Nem állhatsz mellette egész nap.

2019. okt. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Panelba lakunk nem akarom,hogy azt higgyék,hogy bántom azért visít."

Jézusom, nyugodjál már egy kicsit le, senkit nem fog érdekelni, hogy nyávog a macskád.

2019. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!